Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | 500L

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat 500L | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:28 ,

Fiat 500L 2013 1.4 benzine manual

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Maj 14:37 ,

Okazion !!! Fiat 500 L viti 2013

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Maj 13:42 ,

Fiat 500L automat

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 13:59 ,

Fiat 500L viti 2014 automat full opsion

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 02:53 ,

Fiat 500L 1.4 benzin viti 2014 sapo targuar panorama

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 19:06 ,

❌Fiat 500L❌ �� 7300€��

7 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 20:37 ,

Fiat 500 L. Okazion

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 11:29 ,

Shitet Fiat 500 L

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 17:11 ,

Shitet makina FIAT 500L

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Shk 02:41 ,

Fiat 500l

7 500 EUR

09 Shk 10:05 ,

Makine

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Shk 12:29 ,

Shitet fiat 500L

7 850 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 20:16 ,

Shitet fiat 500l automat 74000 kilometra 1.4 benzin gas viti

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Shk 12:26 ,

Okazion

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Jan 11:10 ,

Okazion

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Jan 22:30 ,

FIAT 500 2011 AUTOMAT 100KM FULL PERFEKT

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Dhj 14:32 ,

SHITET FIAT 500L

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Dhj 12:33 ,

Fiat 500L

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Dhj 10:01 ,

Fiat 500L automat naft

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 08:21 ,

Fiat 500L

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Nën 16:48 ,

Shitet Fiat 500L, 2015!!!!

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Sht 10:50 ,

Fiat 500L 1.3 JTD

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gush 10:46 ,

Fiat

7 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Gush 12:36 ,

Shitet Fiat 500L

8 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Gush 22:36 ,

Cmim i diskutushem

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Gush 14:31 ,

Fiat

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Korr 15:08 ,

makina dubai

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Korr 03:51 ,

shitet Fiat 500 L viti 1968

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 60-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Qer 19:17 ,

Fiat 500 L

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
02 Qer 08:11 ,

Shitet fiat 500 L

4 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Pri 21:43 ,

Fiat 500 L

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Pri 19:53 ,

Fiat 500L 1.3 nafte 2015

8 750 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Pri 14:03 ,

Fiat

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Pri 11:24 ,

Fitat

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Dhj 12:07 ,

Fiat 500L

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Nën 08:39 ,

Super okazion

11 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Nën 03:54 ,

fiat 500 l lounge wagon

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Nën 03:54 ,

fiat 500 l lounge wagon

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Nën 02:57 ,

fiat 500 l lounge wagon

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Tet 12:00 ,

Shitet okazion super gjendje

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Korr 18:46 ,

Fiat 500 L 2014

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Qer 11:48 ,

Shitet okazion

500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 22:44 ,

Fiat 500L

5 900 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Tet 12:14 ,

FIAT 500 ME QERA

35 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Qer 10:34 ,

Shitet

800 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Mar 23:06 ,

Shitet fiat

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Jan 20:00 ,

Super ekonomike 1.3 nafte Automatik Tavan xhami

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
30 Maj 12:32 ,

Shes makine Fiat 500 Lounge

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 21:10 ,

Fiat 500L

7 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 18:47 ,

iveco daily

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat 500L | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione