Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Makina Të gjitha në Durrës

Fiat , 46
Opel , 39
Ford , 23
Audi , 15
Peugeot , 9
Citroën , 8
BMW , 7
Renault , 6
Smart , 3
Chrysler , 2
Chevrolet , 1
Daewoo , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Kia , 1
Lincoln , 1
Mazda , 1
Nissan , 1
Seat , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:03 Makina , Durrës

Urgjent BMW X5 2015 35d

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 14:45 Makina , Durrës

kerkoj benz 190

Viti: 1990
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
18 Maj 14:21 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 TDI

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 00:42 Makina , Durrës

Volkswagen Caddy maxi okazion

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 22:57 Makina , Durrës

mercedes 240

1 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Mar 20:54 Makina , Durrës

fiat 126

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Mar 08:33 Makina , Durrës

Benzin gaz 2299 euro

2 299 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 21:52 Makina , Durrës

Kërkoj të blej urgjent një makinë deri në 500 mijë lekë.

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Jan 21:52 Makina , Durrës

Kërkoj të blej një makinë deri në 500 mijë lek të vjetra.

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Jan 08:04 Makina , Durrës

urgjent sot 9000€ 0684458555 Vario 814 viti 2002

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 21:21 Makina , Durrës

Urgjent...

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 09:53 Makina , Durrës

Urgjent...

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 09:46 Makina , Durrës

Urgjent...

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Dhj 12:16 Makina , Durrës

Urgjent...

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 23:02 Makina , Durrës

mercedes w123

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 19:46 Makina , Durrës

Shitet urgjent ford fiesta

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 19:42 Makina , Durrës

Shitet urgjent ford fiesta

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 11:26 Makina , Durrës

Shitet urgjent ford fiesta

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 15:37 Makina , Durrës

Shitet ford fiesta urgjent

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 21:14 Makina , Durrës

Shitet urgjent ford fiesta

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 15:27 Makina , Durrës

Shitet urgjent ford fiesta

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Sht 13:57 Makina , Durrës

Shitet mercedesi pa dogan urgjent

2 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 15:13 Makina , Durrës

Okazion

2 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Gush 22:36 Makina , Durrës

Toura 2.0 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 13:40 Makina , Durrës

Kerkoj BMW

08 Gush 20:54 Makina , Durrës

AUTOMATIKE, 1.5 benzine. Shitet urgjent. Çmimi 1600 euro.

16 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 11:30 Makina , Durrës

AUTOMAT: Shitet urgjent. Çmimi okazion 1600 euro.

16 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 11:30 Makina , Durrës

AUTOMATIKE. Shitet urgjent. Çmimi okazion 1600 euro.

16 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 11:26 Makina , Durrës

AUTOMAT: Shitet urgjent. Çmimi okazion 1600 euro.

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 22:05 Makina , Durrës

AUTOMATIKE. Shitet urgjent. Çmimi okazion 1600 euro.

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 19:02 Makina , Durrës

Kërkoj të blej urgjent një makinë AUTOMAT, deri në 1100 euro

11 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Korr 00:06 Makina , Durrës

Okazion, më lirë nga të gjith 2500 euro, AUTOMAT, NAFTE.

25 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 00:06 Makina , Durrës

Okazion, më lirë nga të gjith 2500 euro, AUTOMAT, NAFTE.

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 00:03 Makina , Durrës

Okazion, më lirë nga të gjith 2500 euro, AUTOMAT, NAFTE.

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 15:39 Makina , Durrës

Kërkoj të blej urgjent një makinë AUTOMAT

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Korr 21:09 Makina , Durrës

Shitet zgara dhe banaku shitet urgjent

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Korr 11:11 Makina , Durrës

Ford Kuga shum ne gjendje te mire se e re

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Qer 22:05 Makina , Durrës

Kërkoj makinë automat, nafte, deri në 1 milion lek.

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Qer 22:02 Makina , Durrës

Kërkoj makinë automat, nafte, deri në 1 milion lek.

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Qer 21:58 Makina , Durrës

Kërkoj makinë automat, nafte, deri në 1 milion lek.

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 21:58 Makina , Durrës

Kërkoj makinë automat, nafte, deri në 1 milion lek.

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 21:54 Makina , Durrës

Kërkoj makinë automat, nafte, deri në 1 milion lek.

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Qer 21:54 Makina , Durrës

Kërkoj makinë automat, nafte, deri në 1 milion lek.

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 21:54 Makina , Durrës

Kërkoj makinë automat, nafte, deri në 1 milion lek.

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Qer 21:50 Makina , Durrës

Kërkoj makinë automat, nafte, deri në 1 milion lek.

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Qer 21:46 Makina , Durrës

Kërkoj makinë automat, nafte, deri në 1 milion lek.

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Qer 21:46 Makina , Durrës

Kërkoj makinë automat, nafte, deri në 1 milion lek.

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Qer 12:20 Makina , Durrës

Kerkoj makine automat nafte deri ne 1 milion lek

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Qer 12:15 Makina , Durrës

Kerkoj makine automat nafte deri ne 1 milion lek

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione