Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina - Makina Të gjitha në Durrës

Mercedes-Benz , 8001
VW Volkswagen , 3820
Ford , 2653
Audi , 1921
BMW , 1395
Opel , 1020
Fiat , 982
Toyota , 700
Renault , 622
Peugeot , 483
Volvo , 470
Citroën , 439
Nissan , 330
Land Rover , 262
Smart , 248
Seat , 232
Hyundai , 232
Lancia , 153
Alfa Romeo , 127
Mazda , 98
Mitsubishi , 98
Jaguar , 97
Chevrolet , 93
Jeep , 85
Škoda , 78
Chrysler , 73
Kia , 70
Daihatsu , 70
Porsche , 64
MINI , 57
Honda , 53
Suzuki , 50
Dodge , 37
Rover , 28
Daewoo , 21
Ssangyong , 17
Dacia , 16
Saab , 16
Cadillac , 15
Lincoln , 10
Acura , 8
Subaru , 7
Hummer , 4
Maserati , 4
MG , 4
GMC , 4
Lexus , 4
Bentley , 3
Isuzu , 2
Artega , 2
Infiniti , 2
Tata , 2
BAIC , 1
Lotus , 1
Buick , 1
Bugatti , 1
Aixam , 1
UAZ , 1
Corvette , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Maj 19:11
Linku:
Makina , Durrës

Okazion!! AUDI A8 MATRIX Full Extra

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 09:33
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

AUDI A7 3.0 TDI Quattro Distronic Night Vision FULL ����

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:23
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

SHITET 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte ⁣

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
29 Maj 10:39
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

VW Jetta nafte 2012 Full option

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 09:22
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online

Sot 03:58 Makina , Durrës

Mercedes Sprinter Frigoriferik 313 2.2 Nafte 2004 Me Letra P

9 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 03:55 Makina , Durrës

Mercedes ML270 Nafte Automatike Viti 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 03:55 Makina , Durrës

Range Rover Evoque SD4 Automatike 2.2 Nafte 122.000 Km

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 03:52 Makina , Durrës

✅��Mercedes B200 Automatike Nafte Viti 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 03:52 Makina , Durrës

C4//Grand.Picasso Automatike "EXLUSIVE" 1.6 Nafte Full

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 03:49 Makina , Durrës

Range Rover Sport 2014 3.0 Nafte Automatike Full Options

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 02:58 Makina , Durrës

SHITET VITI 2013- Golf 6 Look R Line

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:31 Makina , Durrës

Audi A3 TDI Premium Plus

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:35 Makina , Durrës

Audi a6 benzin gaz prins

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 00:20 Makina , Durrës

Okazion ML 350 nafte 16800€

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 00:10 Makina , Durrës

blej makina

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 00:09 Makina , Durrës

BLEJ MAKINA

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 00:09 Makina , Durrës

makina me qera

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 00:09 Makina , Durrës

blej makina

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:09 Makina , Durrës

Smart

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Dje 23:58 Makina , Durrës

❌ Bmw Seria 3 Stage 1, 316 Nafte, Facelift,

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:58 Makina , Durrës

❌ OKAZION AUTOMAT ❌️ Bmw Seria 118

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 23:58 Makina , Durrës

Shitet ose nderrohet

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:33 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C300 4MATIC

10 899 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:33 Makina , Durrës

BMW Seria 6 40i 2015

25 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:31 Makina , Durrës

Shitet E Class w211 i sapo ardhur nga Gjermania ����

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:30 Makina , Durrës

Shitet C Class w203 viti 2007 Full Opsion ardh nga Gjermania

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:30 Makina , Durrës

Audi A6 QUATRRO Premium

17 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:30 Makina , Durrës

Shitet E Class w211 FullOpsion vit 2006 sapo ardh ng Gjerman

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Makina , Durrës

Shitet C Class w203 viti 2007 Automat ardh nga Gjermania

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Makina , Durrës

Shitet A class 180 viti 2006 i sapo ardh nga Gjermania ����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Makina , Durrës

Shitet C Class w203 viti 2007 i sapo ardh nga Gjermania ����

4 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Makina , Durrës

Shitet C Class w203 viti 2006 i sapo ardhur nga Gjermania

4 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:28 Makina , Durrës

Shitet Vito 109 viti 2009 i sapo ardhur nga Gjermania ����

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:21 Makina , Durrës

Audi A8 full me letra okazion !

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:21 Dyqani Makina , Durrës

OPEL ZAFIRA AUTOMATIK NAFTE 1.9 VITI 2005 ME 7 VENDE GJENDJA

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:21 Makina , Durrës

Mercedes Benz Glk 220 4 Matic Viti 2010

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 Makina , Durrës

A class 180 viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:08 Makina , Durrës

Audi A7 Okazionnn

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:02 Makina , Durrës

X5 2010 benzin OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:37 Makina , Durrës

Makine touran

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 22:31 Makina , Durrës

Shitet Ford Ka 1.2 Benzine 2013

3 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Dje 22:31 Makina , Durrës

Shitet Hyundai i20 Benzin gaz e 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:31 Makina , Durrës

Shitet 1.6 Benzine Automatic 2009 Me letra

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Dje 22:31 Makina , Durrës

Shitet Xc 90 2004 2.5 Benzine Gas 7 vende Automatic����

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 22:28 Makina , Durrës

Audi A5 Premium Plus Cabrio 2.0 TFSI Quattro 2014

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 22:28 Makina , Durrës

Toyota Rav 4 2.2 Nafte 2008

5 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 22:28 Makina , Durrës

Audi A4 2.0i Benzine+Gaz Automat

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:25 Dyqani Makina , Durrës

FORD FOKUS NAFTE 1.8 VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJENDJE 10

3 060 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:22 Dyqani Makina , Durrës

SKODA FABIA 1.2 BENZIN GAS VITI 2008 ME DOGANE SUPERR EKONOM

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 22:19 Dyqani Makina , Durrës

CHERVOLET CAPTIVA 4X4!!!AUTOMAT NAFTE 2.0 VITI 2010 ME DOKUM

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 22:13 Makina , Durrës

VW Caddy 1.6 TDI, 2011, Manual, Km 188000

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 22:09 Makina , Durrës

����OPEL CORSA ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:00 Makina , Durrës

Toyota yaris 1.4 diesel viti 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione