Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Dodge

Avenger , 19
Caliber , 134
Challenger , 14
Charger , 25
Dakota , 3
Durango , 4
Hornet , 1
Journey , 28
Magnum , 1
Nitro , 43
RAM , 21

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Dodge | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Nën 10:38 ,

Dodge ram 1500

8 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Nën 17:17 ,

Dodgel shitet ...ndrrim makin me te vogel

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Tet 15:30 ,

shitet ose nderrohet me makin benzin gaz

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 18:59 ,

Dodge

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Tet 08:18 ,

Dodg calibre

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 09:06 ,

SHITET DODGE CALIBER

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Sht 00:17 ,

SHITET DODGE CALIBER

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 23:12 ,

Shitet Dodge Caliber

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 22:02 ,

Dodge Caliber

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 23:29 ,

Shitet Dodge Caliber

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Sht 19:19 ,

Dodge Journe 2009

620 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 21:20 ,

Dodge

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Gush 00:29 ,

okazjon dodge 2500

320 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Gush 10:45 ,

Dodge Charger 2014

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Korr 23:34 ,

U shit flm

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 21:12 ,

shitet dhe nderrohet

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 16:58 ,

Dodge

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Korr 11:55 ,

Dodge Nitro

11 000 EUR Çmimi me zbritje

09 Korr 20:42 ,

Dodge Nitro RT

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Qer 20:54 ,

DOGE CALIBER

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 10:56 ,

Pick up truck

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 21:02 ,

Pick up truck

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 16:40 ,

U SHIT Flm merrjep.al

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Pri 14:09 ,

OKAZION DODGE CALIBER 2.0 CRD

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 23:40 ,

doge charger

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
03 Mar 16:49 ,

Dodge Journey

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 15:08 ,

Dodge

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 12:09 ,

Shitet mundesi nderrimi

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 21:09 ,

shes nderroj

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 20:00 ,

DOGE CALIBER

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 01:41 ,

Rruga stef kaculini

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Shk 23:58 ,

Vetura ne shitje

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Shk 21:16 ,

Dodge Nitro 2.8 nafte 2008

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 21:28 ,

Dodge OKAZION!!!!!!!!!!!!!!!

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Shk 15:22 ,

Dodge Nitro 2.8 nafte

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Jan 19:29 ,

Dodge caliber 2.0 naft viti 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 10:40 ,

Shitet Dodge Viti 2006 2.0 Nafte

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 15:41 ,

Dodge

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Jan 10:39 ,

Shitet Dodge Viti 2006 2.0 Nafte

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 12:08 ,

Dodge

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Jan 21:17 ,

Tiran

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 11:14 ,

2014 Dodge Journey crossroad

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Jan 13:28 ,

***SHITET*** Dodge Challenger 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Dhj 16:06 ,

Dodge Caliber 2.0 Nafte

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 21:05 ,

SHITET

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 20:53 ,

SHITET

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 18:41 ,

Shitet

300 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 10:49 ,

Makine Dodge Caliber crd nafte 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Dodge | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione