Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Të gjitha në Kukës

Seri 1 , 32
Seri 2 , 8
Seri 4 , 4
Seri 3 , 253
Seri 5 , 114
Seri 6 , 2
Seri 7 , 33
Seri 8 , 1
M-modele , 26
X-modele , 102
Z-modele , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:36 Makina  ·  BMW  ·  330  ·  Kukës

Shes bmw 325i benxin x drive 2010 autamtik

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:14 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Kukës

BMW 525 benzin

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 14:33 Makina  ·  BMW  ·  M5  ·  Kukës

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 15:40 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Kukës

BMW 2.0 dizel gjendje extra te mir

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 11:22 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Kukës

BMW 120d AUTOMATIK 2014 Pa Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 14:29 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Kukës

Bmw 318i

7 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 17:37 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Kukës

bmw 318 diesel 2012 automat

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 17:29 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Kukës

bmw 318 diesel automat

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 14:42 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Kukës

BMW 520

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Maj 23:16 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Kukës

BMW 520

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Maj 02:52 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Kukës

SHITET MAKINA X5 4.8 BENXIN AUTOMATIK

5 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Maj 22:55 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Kukës

BMW X5 M 2011

6 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 19:23 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Kukës

BMW X3 2.0 dizel 177ps 6shpejtsi euro 4 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 10:55 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Kukës

Bmw seeia 1 118D Manual pa dogane ����.

2 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 10:13 Makina  ·  BMW  ·  518  ·  Kukës

BMW F10 FACELIFT 2.0 DIZEL 2016

12 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 12:43 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Kukës

BMW F10 520d 190ps FACELIFT 2015

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 17:43 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Kukës

SHITET BMW X5

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 21:38 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Kukës

BMW X6 M50d

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 18:52 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Kukës

BMW 530d manual M57 190mi km

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 18:52 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Kukës

BMW 530d automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 15:53 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Kukës

Bmw X5 3.5 D 3.0 Dizell

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Pri 22:10 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Kukës

Bmw 730

10 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 05:16 Makina  ·  BMW  ·  325  ·  Kukës

She’s bmw 325i e90 Benzin

2 340 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 08:10 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Kukës

BMW 520D Auto

4 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 22:03 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Kukës

BMW GT320D Xdrive Mpacket

14 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 07:44 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Kukës

BMW 520D Automatic

5 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 18:52 Makina  ·  BMW  ·  325  ·  Kukës

bmw E46 325i

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 13:35 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Kukës

BMW x5

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Mar 20:39 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Kukës

Bmw 320 Benzin Kabriolet viti 2007

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Mar 17:56 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Kukës

Bmw me targa Angleze 520 twin turbo auto

7 650 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 23:06 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Kukës

Bmw 530d

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Shk 17:45 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Kukës

BMW X5 E70 2009

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Shk 00:19 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Kukës

bmw x5 shitet ndrrohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 15:40 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Kukës

Bmw 120D

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 10:52 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Kukës

Bmw 120

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 17:38 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Kukës

Bmw 530d

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Shk 19:41 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Kukës

Shes bmw 118 dizell

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 19:38 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Kukës

Bmw 520d

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Shk 09:50 Makina  ·  BMW  ·  420  ·  Kukës

Bmw 420d Xdrive grandcoupe LUXURY 2016 facelift nga ZVICRRA

16 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 19:11 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Kukës

Shes

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 12:31 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Kukës

BMW GT 530D 2011

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 18:38 Makina  ·  BMW  ·  335  ·  Kukës

��������Bmw 335dxdrive 2014 Modeli Sport 313 ps

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 23:18 Makina  ·  BMW  ·  325  ·  Kukës

Bmw

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Jan 10:33 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Kukës

Bmw 320 kabriolet

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Jan 20:49 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Kukës

Bmw 520 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Jan 11:07 Makina  ·  BMW  ·  218  ·  Kukës

Shes BMW 218 2.0d Luxory 7ulse Automatik 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Jan 12:32 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Kukës

Shitet

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Jan 21:51 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Kukës

Shitet BMW X5

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 18:09 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Kukës

Shitet BMW X5

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 13:55 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Kukës

Bmw

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione