Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Blihet në Tiranë

Acura , 1
Audi , 10
BMW , 5
Citroën , 1
Fiat , 3
Ford , 6
Hyundai , 1
Jeep , 1
Maybach , 1
Nissan , 2
Opel , 3
Peugeot , 4
Piaggio , 1
Renault , 3
Seat , 1
Smart , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Blihet | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:32 Makina , Tiranë

BLEJMË

Dje 19:32 Makina , Tiranë

Blejme

Dje 19:32 Makina , Tiranë

BLEJME

Dje 19:32 Makina , Tiranë

BLEJME MAKINA

2 000 EUR

Dje 15:52 Makina , Tiranë

Range Rover

19 Mar 18:25 Makina , Tiranë

Kerkoj toyota auris Automat

12 Mar 21:38 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai

10 Mar 01:41 Makina , Tiranë

Blehet

01 Mar 01:00 Makina , Tiranë

Disqe r16

28 Shk 21:28 Makina , Tiranë

Blej makina me cmime OKAZION

1 EUR

25 Shk 20:48 Makina , Tiranë

Blej makina okazion

20 Shk 14:02 Makina , Tiranë

Blejm makina

19 Shk 17:44 Makina , Tiranë

Benc 203

4 000 EUR

15 Shk 21:18 Makina , Tiranë

Kerkoj Audi 80 Quattro

13 Shk 09:47 Makina , Tiranë

Turan

3 500 EUR

13 Shk 09:47 Makina , Tiranë

Turan

3 500 EUR

13 Shk 09:47 Makina , Tiranë

Turan

3 500 EUR

13 Shk 09:47 Makina , Tiranë

Turan

3 500 EUR

13 Shk 09:47 Makina , Tiranë

Turan

3 500 EUR

09 Shk 10:58 Makina , Tiranë

Kerkoj seria 5 f 10 me nafte

07 Shk 00:42 Makina , Tiranë

makina

4 000 EUR

05 Shk 19:23 Makina , Tiranë

audi

4 000 EUR

05 Shk 18:36 Makina , Tiranë

kerkoj taxi

6 000 EUR

05 Shk 18:35 Makina , Tiranë

Euro

05 Shk 14:36 Makina , Tiranë

volvo

04 Shk 13:21 Makina , Tiranë

kerkoj taxi

6 000 EUR

25 Jan 09:41 Makina , Tiranë

Jeep patriot

24 Jan 10:53 Makina , Tiranë

Shitet

20 Jan 11:37 Makina , Tiranë

Pistoleta manover

17 Jan 00:46 Makina , Tiranë

KERKOJ AUDI A6 DERI 4000 EURO

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione