Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | CLC 250

29 Korr 11:12 ,

GLK 250 Bluetec

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Jan 20:20 ,

GLC-250-4matic

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim