Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | CLC 200

27 Korr 17:08 Dyqani ,

Shitet Mercedez Benz viti 1965

15 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 12:23 ,

Clk kabrio shitet 3300 euro ose nderrohet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 12:04 ,

Cmimi i diskutushem

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 08:29 ,

MERCEDES BENZ CLC 200 CDI

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 23:07 Dyqani ,

U SHIT Mercdes Benz 2.0 Benzin-Gas

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 21:09 ,

Mercedes CLC200 benzin

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 21:09 ,

Mercedes CLC200 benzin

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 00:21 ,

OKAZION! Shitet mercedes-benz cclass kompresor

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 20:50 ,

Mercedes benz clk 200 kompresor

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 13:39 ,

OKAZION CLK200 KOMPRESOR BENZIN-GAZ

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 19:07 ,

Mercedes Benz kupe CLC200

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 10:41 ,

Mercedes CLK200 kompresor benzine+gaz 6marsha

2 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Jan 17:22 ,

Benc

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 23:50 ,

Mercedez Benz

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 02:02 ,

Pjes kembimi per CLS 2014

4 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Pri 02:23 ,

Mercedez Benz

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Shk 11:23 ,

Mercedes- Benz Clk

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim