Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | 220

Sot 09:05
Linku:
,

C220 CDI //EVO Avangard w203

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 14:12
Linku:
,

Okazion deri ne fund t muajet

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:58
Linku:
,

Shitet c220 Avantgarde

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 22:06
Linku:
,

Super Okazion

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 15:45
Linku:
,

Mercedes Benz C220 Nafte 2006 - Automat

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 09:12 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:11 Dyqani ,

Shitet Mercedes Benz E220 nafte

13 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 09:09 ,

Shitet Mercedes Benz 2001

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:08 ,

Mercedes benz

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:08 ,

Shitet Mercedes Benz c klas automatik

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:08 ,

Shitet Mercedes Benz e Klas Automat

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:07 ,

Vito

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:05
Linku:
,

C220 CDI //EVO Avangard w203

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Dyqani ,

!! Okazion !!

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 08:59 ,

shitet

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:57 ,

shitet

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:54 ,

C 220

2 990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:47 ,

okazion

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:47 ,

Mercedes

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:46 ,

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:42 ,

Mercedes C220 Sport Edition, c classe, C class

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:39 ,

Shitet C220 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:35 ,

Mercedes EVO Avangard

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:27 ,

C 220 cdi

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:25 ,

Shitet

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 08:15 ,

C class

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:12 ,

C 220cdi viti2002 manual letrat gusht 2021

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:06 ,

C220 Elegancë Portobagazh

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:45 ,

Shitet Mercedes Benz

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:12 ,

MERCEDES C220 CDI BLUEFICENCY 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:14 ,

Shitet C class 2007 sport edition

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:59 ,

Mercedes benz E220 Evo viti 2007

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:49 ,

Mercedes 220 dizel OKAZIJON Nerrim Me Benzin + Gaz.2500€

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:28 ,

Mercedes benz c220

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:23 ,

Mercedes Benz C220 CDI

7 000 EUR

Dje 21:19 ,

Shitet C220 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:11 ,

WEB, LOGO, DIZAJNE, REKLAMA, KARTVIZITA, POSTERA

999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:10 ,

logo, uebfaqe interneti dhe aplikacion, 150€=1VIT.

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:10 ,

KRIJOJMË DHE MIRËMBAJMë UEBFAQE INTERNETI 150€

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:22 ,

C klas 204 220 cdi 2007 Automat

9 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:51 ,

Mercedes c220 nafte

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:50 ,

SHitet mercedes benz C class 220 cmimi 3800 euro

38 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:40 ,

C class 220 cdi automat

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:38 ,

C klas

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:30 ,

mercedes benz 220 cdi

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:28 ,

Mercedes Sprinter me 17 Vende. Viti 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:14 ,

Mercedez 99 Naft 220 Okazion Okazion 2700 euro

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:14 ,

Mercedez-Benz c220

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:11 ,

Mercedes-Benz 220/Shitet

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:59 ,

Shitet Mercedes Benz C-class

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:57 ,

Mercedes-benz

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:40 ,

*C class 220 automat*

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:34 ,

w 204 C 220 2010 BlueEfficiencly Okazion

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999


Në fillim