Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina benzine | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 2008
VW Volkswagen , 1869
Ford , 996
Audi , 727
Opel , 701
Fiat , 685
BMW , 550
Toyota , 465
Renault , 403
Peugeot , 354
Smart , 346
Volvo , 248
Nissan , 241
Citroën , 203
Seat , 139
Hyundai , 134
Škoda , 114
MINI , 106
Porsche , 103
Chevrolet , 101
Mitsubishi , 96
Suzuki , 91
Lancia , 79
Honda , 67
Jeep , 67
Mazda , 64
Kia , 58
Alfa Romeo , 57
Jaguar , 49
Land Rover , 45
Chrysler , 37
Daihatsu , 27
Daewoo , 26
Dodge , 25
Hummer , 22
Subaru , 20
Rover , 18
Dacia , 15
Cadillac , 15
Great Wall , 10
Lincoln , 10
Saab , 7
Infiniti , 7
Maserati , 6
Ssangyong , 5
Lexus , 4
MG , 3
Lada , 2
GMC , 2
Bentley , 2
Piaggio , 2
Buick , 1
Zastava , 1
Acura , 1
Alpina , 1
Aixam , 1
Corvette , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina benzine,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj makina benzine Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Qer 16:01
Linku:
,

Shitet VW Jetta 2013 Benzine/Gaz (jo nderrim)

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 13:31
Linku:
,

Makina e sapo ardhur nga Amerika! Gjendje perfekte!

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:55
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz C Class c300. 4matic Benzine+Gas i 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:25
Linku:
,

Golf 6 Plus 1.6 benzin/gaz Bifuel

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:56
Linku:
,

Super GOLF 7 2015

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 03:33 ,

VW Volkswagen Golf 6 2011

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:30 ,

Mercedes Benz C250 Look 2015 AMG

8 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:21 ,

Smart forfour

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:05 ,

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2012 FULL OPSION

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:02 ,

Shitet Range Rover!

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:02 ,

Shitet Audi okazion!

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:53 ,

⭕Mecedes Benz S 550 4 matic⭕

16 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:36 ,

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:36 ,

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:36 ,

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:23 ,

Volvo XC60 T6 R Disengo 2011 Tavan Xhami Panoramik

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:23 ,

BMW 535i F10 M Look Fabrike Kambio Automatike 2011

12 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:23 ,

Subaru Outback 2.5 Benzine+ Gaz 2010 Kambio Automatike Full

8 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:02 ,

Shitet Jeep Compass 2011 6500€

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:47
Linku:
,

Makina me qera!Viti 2018,30€ dita

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 00:12 ,

Mitsubishi kabrio

1 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:08 ,

OKAZION - Mitsubishi Outlander makinë zviceriane

3 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:56 Dyqani ,

VOLVO XC 60 AUTOMAT BENZIN GAS 3.0 ME DOKUMENTA PER NJI VIT

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:56 Dyqani ,

FIAT GRAND PUNTO 1.3 BENZINE GAS VITI 2006 ME DOGANE NE SUP

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:53 ,

Mercedes-Benz SLK AMG Line - 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:41 ,

MERCEDES-BENZ E350 4MATIC-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:41 ,

MERCEDES-BENZ E350 -11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:40 ,

PORCHE CAYENNE 17 000 EURO

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:38 ,

MERCEDES-BENZ E350 4MATIC-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:38 ,

MERCEDES-BENZ E350 4MATIC-11 PANORAMIC MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 ,

Mercedes Benz C Class AMG 300 Benzine

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:35 ,

MERCEDES BENZ S550 -08 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:35 ,

MERCEDES-BENZ S500-4MATIC BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:32 ,

BMW 750LI LOOK M INDIVIDUALEFULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:30 ,

BMW X5 PANORAMIC-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:26 ,

BMW X5 PANORAMIC-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:20 ,

Shitet toyota yaris 1 benzine manual 2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:20 ,

BMW X6 5.0L INDIVIDUALE-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:20 ,

AUDI Q7 PREMIUM -11 PANORAMIC FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:11 ,

DODGE NITRO-08 BENZINE 3.7L MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:05 ,

MERCEDES BENZ ML63 BENZINE-GAZ -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:05 ,

Mercedes Benz ML63 6.3 benzin 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:00 ,

SHITET OSE NDRROHET GLE 63 AMG ORGJINALE

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:59 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins,Nderrohet

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:59 ,

CADILLAC ESCALADE-13 BENZINE+HYBRID MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:59 ,

HUMMER H2- PICKUP -06 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:59 ,

Makina me qera

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:58 ,

Gaz benzine

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:56 ,

Shitet Mercedes Benz C 300 me impjant gazi

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:56 ,

Mercedes Benz C300 viti 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:56 ,

Nissan micra 1.2 automat

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:47 Dyqani ,

Okazion!Mercedes C200 Kompressor Gaz-Benzine Manual 07

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 ,

Audi A4 2.0i Benzine+Gaz Automat (Mundesi nderrimi)

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina benzine | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione