Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benz | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 50281
Audi , 219
BMW , 158
Volvo , 123
Ford , 108
Toyota , 83
Opel , 45
Fiat , 39
Land Rover , 28
Ssangyong , 26
Smart , 26
Jeep , 24
Chrysler , 23
Seat , 22
Nissan , 20
Citroën , 19
Peugeot , 19
Renault , 19
Porsche , 13
Acura , 12
Alfa Romeo , 11
MINI , 9
Škoda , 9
Hyundai , 8
Chevrolet , 8
Mazda , 7
Daewoo , 7
Honda , 6
Aixam , 6
Cadillac , 5
Jaguar , 5
Kia , 4
Lancia , 4
BAIC , 3
Alpina , 3
Dodge , 3
Suzuki , 2
Hummer , 2
Bentley , 2
Ferrari , 2
Isuzu , 1
Lotus , 1
Maserati , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Subaru , 1
Maybach , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz ,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:38
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES-BENZ GLE 350d COUPE AMG

49 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 18:34
Linku:
,

Mercedes-Benz E250 CDI Automat 2010 ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:43
Linku:
,

Mercedes-Benz W124 E500

9 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:30
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz E Clas Evo

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:31
Linku:
,

Audi A4 (S4) Full opsion

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 18:16 ,

Mercedes Benz-E220 -V-04

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:09 ,

Mercedes benz GLA 200 4Matic

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:09 ,

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:09 ,

Mercedes benz S350

34 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:09 ,

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09 ,

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:09 ,

Mercedes benz C200

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 ,

Mercedes Benz B 250 Amg Nderrohet

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:05 ,

Mercedes Benz C klas , 200 Benzin-Gas ,sensor, lekure

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:04 ,

Mercedes Benz B klas ,Automat ,Avantgard. Viti 2006

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:35 ,

MERCEDES BENZ C200 AVANTGARDE

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:28 ,

MERCEDES BENZ C220 AVANTGARDE

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:26 ,

�� SHITET �� S Class 350 Long Diesel / Full Option 2013

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:10 ,

C 300 4matic

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:10 ,

Mercedes Benz Ml350d AMG Line

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:10 ,

Mercedes Benz

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 ,

MERCEDES-BENZ E220 CDI AUTOMAT ELEGANC OKAZION

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 ,

MERCEDES-BENZ C200 KOMPRESOR AUTOMAT

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:08 ,

2012 JAGUAR XF 3.0D S PREMIUM

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 ,

Mercedes S 500 + letra te sapoprera

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:07 ,

Bmw 740 Li lungo

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:07 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:07 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:07 ,

AUDI A8

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:04 ,

Polo Cross 2011 , 1.6 me nafte full

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:04 ,

Audi A7 me letra super gjendje

14 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:04 ,

Bmw X6

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:04 ,

Mercedes C 6.3 Amg

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:00 ,

URGJENT!!! BENZ E 200 Automatik 2010

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 ,

Mercedes benz

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 ,

Mercedes-Benz E350 CDI AMG LINE FULL ����M.NDERRIMI

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:54 ,

Mercedes Benz S350 L PANORAMA 2014 FULL / Nderrohet

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:51 ,

Okazion Ford 1.6 nafte viti 2010

3 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:51 ,

Mercedes-Benz GLK250 BlueTEC 4MATIC

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:51 ,

Mercedes Benz GL 350

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:51 ,

Mercedes Benz

8 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:51 ,

Tapet per W218 & W212

80 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:51 ,

Shitet Mercedez-Benz w204 c220 D

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:50 ,

C 220 EVO 2005

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:48 ,

‼️ E class 250/ W212, Avantgard full panorama ⁉️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:47 ,

AUDI Q5

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:47 ,

Mercedes S350L ��4Matic��

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:46
Linku:
,

OKAZION����MERCEDES BENZ E350 4MATIC AMG Package ��

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:45 ,

Mercedes Benz C Class w204 220 cdi automatik

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:45 Dyqani ,

Mercedes Benz E-class 250 Automatik, Viti 2010

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:41 ,

Jeep Grand Cherokee Overland

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione