Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benz - Makina Të gjitha në Pogradec

Mercedes-Benz , 1426
Audi , 7
BMW , 4
Volvo , 3
Toyota , 2
Citroën , 1
Ford , 1
Hyundai , 1
Mazda , 1
MINI , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz ,kategori Makina,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz Të gjitha | Makina | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Pogradec

����Sapoerdhur ML 350 4-Matic Bluetec 2012 10/10 okazion !!

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

✅SHITET Mercedes Benz Avantgarde E Class 220 Nafte

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 240  ·  Pogradec

✅SHITET OSE NDERROHET✅MERCEDES-BENZ ELEGANZE E240 BENZIN GAZ

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

SHITET MERCEDES BENZ EVO 220 VITI 2006 AUTOMATIC

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

SHITET MERCEDES BENZ EVO 220 AVANTGARDE VITI 2007 AUTOMATIC

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

SHITET MERCEDES BENZ C-220 NAFTE AUTOMAT VITI 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ C 220 2002 AUTOMAT

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

Mercedes Benz C220 Automat 2009 ����������������

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Pogradec

ML 350 4-Matic Bluetec 2015 Amg Line Super Full Option

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

PASAT AUTOMAT

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:34 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Pogradec

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE

5 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:25 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Pogradec

AUDI A6 3.0 TDI 2012

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

VW GOLF 5 1.6 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

VW TOURAN 2.0 TDI 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

VW PASSAT 2.0 FSI 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ C180 2003

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

MERCEDES-BENZ E220 CDI 2003

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:21 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Pogradec

AUDI A8L 3.0 TDI 2013

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Pogradec

TOYOTA AURIS NAFTE 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:05 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Pogradec

BMW X5

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:05 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Pogradec

HYUNDAI TUCSON 2.0 NAFTE AUTOMAT SUPER GJENDJE

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Pogradec

VOLVO XC 60 viti 2018 2.4 NAFTE SUPER CILESI

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:00 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Pogradec

VOLVO XC 60 T6 AWD 4x4 FULL PANORAMIC

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:55 Makina  ·  MINI  ·  Clubman  ·  Pogradec

MINI COOPER CLUBMAN 1.6 2009

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Pogradec

Merceds-benz 220 evo

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ B200 CDI 2006 AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ W211 270 CDI 2002 FULL OPTION

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

SHITET MERCEDES BENZ AVANTGARDE C-220 AUTOMATIC VITI 2004

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Pogradec

Mercedes Benz CLA 220 CDI Coupe Amg-Line 2015 Pa dogane����

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:14 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Pogradec

Audi 2014��2.0 S,line

12 190 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

Benz 2013��2.2 luk amg full

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

Mercedes benz 203

2 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ C220 LOOK AMG I VITIT 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ E220 ELEGANCE I VITIT 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Pogradec

Benz S550 4matic Bi-Turbo viti 2013❗️(Mundesi Nderrimi)❗️

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350 Bluetec AMG-Line Panorama FULL/Nderrohet

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 23:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

Mercedes -benz sprinter312

6 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 22:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Pogradec

Shitet Mercedes Benz B Class

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 15:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350 CDI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 15:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 08:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Pogradec

Mercedes Benz E-Class

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 10:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Pogradec

Vw Polo 1.6 Tdi 2010 180.000 Km Origjinale Gjendje 10/10

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 01:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes benz e 350

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 11:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Pogradec

Shitet Mercedes Benz Vario 814D

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Qer 05:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz GL350 Bluetec 2012

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 13:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 63 AMG  ·  Pogradec

Mercedes Benz E63 AMG

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Qer 17:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

C class w202

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Qer 09:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

Mercedes Benz c-class evo

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ E 220 CDI EVO 2009 AUTOMAT

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ C220 CDI VITI 2011 MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz | Të gjitha | Makina | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione