Kavajë | Automjete | Makina | Hyundai | Matrix

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


15 Shk 12:17 ,

PJES KEMBIMI HYUNDAI MATRIX 1.5 CRDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Jan 13:40 ,

Hyndai matrix 1.4

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 18:31 ,

Hyndai matrix 1.4

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Dhj 20:14 ,

Hundai Benzin-Gaz SUPER OKAZION

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 19:53 ,

Shes ose nderrim me model automat

300 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Tet 19:26 ,

shitet hyndai matrix 1.4 nafte

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 11:29 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Sht 20:44 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Gush 11:59 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Korr 11:09 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim