Kavajë | Automjete | Makina | Hyundai | Getz

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 10:41 ,

Hyundai Getz 1.5 Nafte 2006 2600€

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 14:53 ,

Hyndai getz 1.5 crdi 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Shk 10:24 ,

Shitet hynday super ekonomike

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Shk 18:27 ,

Okazion hyundai getz.

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Shk 12:39 ,

Hyundai Getz 1.5 Nafte 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 09:57 ,

HYUNDAI GETZ 1.5 NAFTE 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Shk 09:51 ,

Jepet me Qera 25 mij lek = 24 ore

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Jan 15:14 ,

Hyunday getz 2005

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Jan 20:18 ,

Hyundai Getz 1.5 nafte 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 17:57 ,

SHITET

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim