Kavajë | Automjete | Makina | Fiat | Uno

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 17:04 ,

Shitet fiat

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Gush 21:24 ,

Fiat Uno benzin

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 17:19 ,

Shes fiat uno

300 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Maj 19:18 ,

Fiat Uno benzin

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 08:46 ,

Shitet kamjocin iveko

3 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Nën 21:13 ,

Fiat punto benzin gaz

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Sht 13:57 ,

Shitet

700 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Sht 20:31 ,

Fiat Uno benzin

650 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 18:46 ,

Makine per shitje

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 18:33 ,

Makine per shitje

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim