Kavajë | Automjete | Makina | Audi | A1

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 18:35 ,

Audi A1 2014 naft 1.6 kovertim 100 km 16500 euro

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:10 ,

Audi A1 s.tronic 1.4 s. Line benzin

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Shk 21:30 ,

disqe audi 18"

400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 15:59 ,

Shitet ose nderrohet

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Jan 15:21 ,

Audi A2 2014 naft 1.6 kovertim 16500 euro 100 km

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 18:34 ,

Audi A1 S line

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Dhj 11:05 ,

Okazion audi a1 2013 1.6 diesel automat . Sportbak

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Dhj 20:54 ,

Shitet makina gaz benzin

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Dhj 22:53 ,

Audi A1 1.4 TFSI S-Line

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 10:49 ,

Disqe 17 Audi

400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim