Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Plug nardi - Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Plug nardi,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Plug nardi Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


30 Maj 08:53 Të tjera , Lezhë

Plug Nardi

15 Maj 09:29 Të tjera , Kavajë

Shiten plugj nardi otma

06 Maj 09:53 Të tjera , Korçë

plug nardi c5

26 EUR

29 Pri 23:30 Të tjera , Fier

Shitet Plug Nardi C5 2015

2 500 EUR

22 Pri 22:36 Të tjera , Shkodër

Plug Nardi

2 200 LEK

21 Pri 13:08 Të tjera , Kavajë

Shiten plugj

20 Pri 13:26 Të tjera , Kavajë

Mbledhese Bari

29 Mar 16:12 Të tjera , Vlorë

Plug nardi

2 500 LEK

26 Mar 17:15 Të tjera , Fier

Plug 2she nardi orgjinal c5

1 LEK

13 Mar 21:28 Moto-kultivatorë , Korçë

Freze Nardi (italiane)

09 Mar 09:37 Traktorë , Vlorë

Zetor Belarus Tip 600

1 LEK

08 Mar 21:01 Të tjera , Fier

Shitet Plugu…3 ose ndrrohet me 2

2 700 LEK

19 Shk 19:06 Traktorë , Elbasan

Shitet Kiot

15 000 LEK

16 Shk 21:20 Traktorë , Fier

Shitet Ford 4130

11 000 LEK

08 Shk 20:07 Të tjera , Tiranë

Shitet plug nardi c5

2 500 LEK

05 Shk 21:36 Traktorë , Fier

Shitet Plug Nardi C5 viteProdhimi 2015

2 400 EUR

05 Shk 18:10 Moto-kultivatorë , Lushnjë

Comer

6 EUR

05 Shk 17:34 Të tjera , Lushnjë

Arsye mosperdorimi

6 EUR

24 Jan 09:46 Traktorë , Korçë

John deere

22 000 EUR

28 Dhj 18:08 Të tjera , Durrës

plug nardi c5

24 Dhj 12:52 Të tjera , Fier

Shitet plug 3nardi c5 me plore

1 LEK

17 Dhj 15:48 Të tjera , Shkodër

Plug 4 model nardi

1 LEK

09 Dhj 16:31 Të tjera , Kavajë

CELLI 205

09 Dhj 16:31 Makina korrëse , Kavajë

Motorkorrese BCS 622

09 Dhj 16:31 Traktorë , Kavajë

MASSEY FERGUSON 274CF

08 Dhj 16:32 Të tjera , Lushnjë

Plug nardi

2 900 LEK

01 Dhj 07:55 Moto-kultivatorë , Lushnjë

Plug Nardi 7c

1 LEK

27 Nën 19:51 Traktorë , Lushnjë

Shitet traktori

3 LEK

26 Nën 14:44 Traktorë , Kavajë

Nardi 10C

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Plug nardi | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione