Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tabakino - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tabakino,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Tabakino Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


20 Qer 22:12 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera plus dyqan j

285 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
11 Qer 14:49 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

�� Jepet ambjent biznesi me qera, Astir

600 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
11 Qer 14:49 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

AMBJENT BIZNESI ME QERA NE ASTIR

600 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
11 Qer 14:49 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

��JEPET DYQAN ME QERA NE ASTIR

600 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
11 Qer 14:39 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

**Jepet ambjent biznesi me qera ne Astir��

600 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
27 Maj 13:30 Të tjera  ·  Vlorë

Kandine (rulote)

1 LEK

26 Maj 14:53 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Durrës

Shitet biznesi Super cmim 0682007055

10 000 EUR

01 Maj 19:06 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet si biznes tabakino

9 EUR Çmimi me zbritje

17 Pri 09:08 Të tjera  ·  Vlorë

Shitet Tabakino

2 000 EUR

11 Pri 19:02 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet sistem kase per tabakino

160 EUR

09 Pri 14:33 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Tiranë

Kioske Druri

1 LEK

07 Pri 08:35 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

SHITET NDERROHET

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 18:39 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Shitet Dyqane tek Sheshi Shtrauz!

230 000 EUR

18 Shk 20:02 Punë  ·  Të tjera  ·  Vlorë

shites per tabakino

07 Nën 19:37 Të tjera  ·  Vlorë

caffe veronesi

4 000 LEK

12 Tet 19:12 Të tjera  ·  Fier

Shitet Tabakino

1 LEK

14 Sht 20:38 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

DYQAN ME QIRA NE VLORE

13 Qer 12:11 Apartamente  ·  Tiranë

QIRA, DYQAN-KAT 0, BLLOK‼️

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
17 Maj 23:43 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

QIRA, DYQAN-KAT 0, BLLOK‼️

1 000 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
18 Pri 17:00 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA NJESI BIZNESI NE ASTIR !!

400 EUR

23 Mar 17:17 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Vlorë

Kioske per Tabakino

2 500 EUR

22 Mar 16:26 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Elbasan

Tok

10 000 EUR

07 Mar 21:54 Të tjera  ·  Tiranë

Raft

120 000 LEK

18 Dhj 20:28 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Vlorë

Dyqani

8 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tabakino | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione