Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Stall ne shitje - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Stall ne shitje,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Stall ne shitje Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Qer 16:44 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Ndertes per bujtine okazion

160 000 EUR

28 Maj 08:43 Punë  ·  Bujqësi  ·  Kukës

Kerkoj puntor per stall

10 Shk 08:48 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lushnjë

Shitet Toka dhe Stalla

30 000 EUR

04 Tet 19:09 Ambiente biznesi  ·  Industri dhe Puntori  ·  Kucovë

biznes blektori

180 000 EUR

22 Sht 10:27 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Durrës

SHITET AGROTURIZMI

3 500 000 EUR

07 Shk 17:15 Punë  ·  Bujqësi  ·  Kukës

Kerkoj puntor per stall

21 Mar 15:27 Shtëpi  ·  Durrës

Shtepi

120 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 190
16 Jan 11:42 Punë  ·  Bujqësi  ·  Kukës

Kerkoj puntor per stalle

31 Dhj 00:46 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

Shitet ndertes + toke

400 000 LEK

26 Gush 21:41 Punë  ·  Bujqësi  ·  Fier

kerkoj puntor per stall cift

500 LEK

22 Mar 16:22 Shtëpi  ·  Korçë

Korce, Shitet Shtepi Private (Fshati Libonik)

220 000 LEK

Numri i dhomave: 3
20 Dhj 12:01 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lushnjë

Shitet 4 dylum toke

25 000 EUR

17 Maj 17:03 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Durrës

Jepen me qera 2 magazina ne Durres

29 Korr 11:38 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Shitet Tok dhe Stall+ Jepet me qera

20 000 000 LEK

10 Qer 02:35 Punë  ·  Bujqësi  ·  Tiranë

Ofroje pune ne sektorin e bujqesise

17 Mar 09:34 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

Jepet me qera ose bashkpunim

1 LEK / muaj

24 Mar 09:18 Objekte të huaja  ·  Lushnjë

Shitet objekti

2 500 EUR

16 Shk 19:27 Kafshë në fermë  ·  Fier

Komleks blegtoral

21 Tet 12:00 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Krujë

Stall ne Kruje

10 Sht 02:01 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Renault  ·  Korçë

Shitet Renault okasion

22 000 000 LEK

18 Korr 11:17 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Fier

Jepet me qera objekti ne Fier

17 Mar 13:48 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

Ferma ne Fier

320 000 EUR

10 Mar 14:10 Makina dhe Vegla  ·  Durrës

Pajisje per stall delesh

24 Dhj 11:16 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Korçë

Toke ne Korce

500 LEK

18 Nën 18:39 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

OKAZJON SHES TOK NE TAPIZ ME LETRA 8 EURO M

8 EUR

07 Tet 08:39 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Lope

40 000 EUR

01 Korr 15:02 Kafshë në fermë  ·  Korçë

lope me vic

1 500 LEK

10 Qer 21:51 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Lope

45 000 EUR Çmimi me zbritje

20 Maj 15:22 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

Truall,toke 3000m2 Shitet ose jepet me qera

150 000 EUR Çmimi me zbritje

03 Mar 20:48 Shtëpi  ·  Gjirokastër

Shtepi dhe Toka

40 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
08 Shk 12:29 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Vlorë

Traktor HANOMAC 55

4 700 EUR

16 Jan 22:54 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Toke prej 5200m2 ne Tirane

8 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Stall ne shitje | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione