Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pune saldator - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pune saldator ,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Pune saldator Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:24 Punë  ·  Punë jashtë vendit  ·  Tiranë

Ustah ne Kroaci

1 700 EUR

Online
Sot 18:09 Punë  ·  Punë jashtë vendit  ·  Tiranë

Kapote ne Kroaci

1 700 EUR

Online
19 Qer 08:23 Punë  ·  Industri dhe Prodhimtari  ·  Durrës

SALDATOR TIG

14 Maj 11:59 Të tjera  ·  Durrës

Vend i lire pune

1 LEK

14 Maj 10:39 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

MUSHAMA KAMIONI KLAJDI

60 000 LEK

02 Maj 17:15 Punë  ·  Inxhinieri  ·  Fier

Kerkohen puntore

25 Pri 08:41 Punë  ·  Punë jashtë vendit  ·  Tiranë

Mjeshter per Kroaci

12 Sht 17:08 Punë  ·  Të tjera  ·  Lezhë

Ofert pune SALDATOR

31 Gush 23:05 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kerkojm te punesojm Saldator

14 Maj 17:31 Punë  ·  Punë jashtë vendit  ·  Tiranë

Pune Ne Belgjik

22 Pri 18:05 Punë  ·  Industri e automjeteve  ·  Shkodër

Kerkoj pune mekanik ose saldator

15 Shk 17:57 Punë  ·  Industri dhe Prodhimtari  ·  Tiranë

Kerkohet saldator

28 Jan 13:13 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kerkohet inxhinjer mekanik

15 Jan 12:37 Punë  ·  Industri dhe Prodhimtari  ·  Tiranë

Kerkohet Saldator

05 Jan 14:16 Punë  ·  Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Tiranë

Kerkoj pune

04 Tet 17:11 Punë  ·  Punë jashtë vendit  ·  Tiranë

Kerkoj saldator per nitali

27 Sht 14:35 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Ofert per pune

30 Gush 10:53 Punë  ·  Inxhinieri  ·  Fier

Fier, vend pune Saldator

30 Korr 11:25 Punë  ·  Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Tiranë

KERKOHEN SALDATOR

12 Jan 07:46 Punë  ·  Të tjera  ·  Durrës

Saldator inoksi dhe ndihmes

31 Maj 18:42 Punë  ·  Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Tiranë

Saldator

28 Maj 00:47 Punë  ·  Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Tiranë

Kerkoj saldator

14 Maj 22:59 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Banko pune

250 EUR

12 Maj 14:47 Punë  ·  Punë jashtë vendit  ·  Tiranë

PUNESIM NE BELGJIKE

06 Maj 10:57 Punë  ·  Punë jashtë vendit  ·  Tiranë

PUNESIM NE BELGJIKE

05 Maj 01:28 Punë  ·  Industri dhe Prodhimtari  ·  Tiranë

Ofrohen vende pune !

17 Mar 17:33 Punë  ·  Industri dhe Prodhimtari  ·  Durrës

Ofrohet pune saldator

09 Shk 15:33 Punë  ·  Industri dhe Prodhimtari  ·  Tiranë

Tirane, ofroj vend pune

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pune saldator | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione