Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lap top hp - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lap top hp,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Lap top hp Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Pri 13:15 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lap top

180 LEK

08 Dhj 23:07 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  HP  ·  Tiranë

Shitet

400 LEK

13 Sht 16:01 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  HP  ·  Tiranë

Lap Top + Tablet

190 EUR

09 Sht 00:30 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Elbasan

Lap Top HP ELITEBOOK

350 EUR

17 Jan 15:59 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  HP  ·  Tiranë

Lap top HP

250 EUR

19 Dhj 20:55 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  HP Pavilion x360, 14"  ·  Tiranë

Lap-Top HP

1 150 EUR

17 Nën 10:42 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Pavilion  ·  Fier

Shes Lap Top HP Pavilion

10 000 LEK Çmimi me zbritje

02 Sht 12:14 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  HP Pavilion x360, 14"  ·  Fier

Lap Top HP Pavilion

14 000 LEK

30 Korr 15:11 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  HP 8760w  ·  Vlorë

Lap top hp

18 500 LEK

12 Pri 23:46 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  HP  ·  Tiranë

HP notebook

120 EUR

23 Mar 12:49 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Gaming Lap Top HP Omen

700 EUR Çmimi me zbritje

10 Mar 09:04 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Hp eliteboook 830G6

600 LEK

09 Dhj 07:39 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet $200

200 LEK

04 Dhj 15:10 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  HP  ·  Tiranë

Shitet

350 EUR

20 Qer 15:44 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Lap top hp

18 000 LEK

09 Qer 21:51 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Krujë

Shes Lap-TOP HP EliteBook 2015+mouse

65 000 LEK

30 Nën 19:25 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Shkodër

paisje per dixhei

600 EUR

11 Nën 14:50 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Tiranë

Lap Top, hp probook 450 g5

70 000 LEK

11 Nën 08:39 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Lushnjë

Lap top hp 4730 s

180 LEK

25 Maj 14:04 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Lap top HP

07 Maj 11:35 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Lap top dhe pc

20 000 LEK

14 Shk 12:52 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop

15 000 LEK Çmimi me zbritje

07 Shk 21:16 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Fier

Paisje per dixhej okazion

1 500 EUR

26 Jan 14:25 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Tiranë

Nderrohet Lap Top

18 000 LEK Çmimi me zbritje

29 Dhj 16:22 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lap top

250 EUR

19 Sht 08:13 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Lap Top

250 EUR

08 Sht 20:49 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Lap top hp.

120 EUR

14 Gush 22:12 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

lap top hp

16 000 LEK

28 Qer 10:24 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop

250 LEK

26 Pri 12:10 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Laptop

17 Mar 22:22 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet lap top 170 mij lek

150 EUR

14 Nën 11:35 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Pavilion  ·  Fier

LAP TOP HP PAVILION dv6000

110 LEK Çmimi me zbritje

28 Korr 10:03 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Pavilion  ·  Korçë

Laptop HP

200 LEK

21 Maj 12:06 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Compaq  ·  Tiranë

Shes lap top qompaq

200 LEK

11 Maj 12:17 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Lap top HP ,G62 okazion

150 EUR

21 Pri 20:53 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Compaq  ·  Tiranë

Hp 630

120 EUR

14 Shk 08:50 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Tiranë

LapTop Mini HP

20 000 LEK

30 Nën 21:37 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Tiranë

Lap Top HP Dual core 2.10GHz

270 EUR Çmimi me zbritje

22 Nën 16:45 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Durrës

Lap-top HP

34 000 LEK

21 Nën 17:18 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lushnjë

Lap-top Hp 2Gb ram ne gjendje shum te mir

200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lap top hp | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione