Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Biznes me fustane - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Biznes me fustane ,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Biznes me fustane Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:35 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

OKAZION dyqan me rroba femrashhhhhhhhhhh

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
22 Qer 17:25 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Tiranë

Shes biznes

15 000 EUR

04 Qer 11:23 Të tjera  ·  Tiranë

Mbi 250 fustane ne shitje

3 000 EUR

04 Qer 11:23 Të tjera  ·  Tiranë

Mbi 250 fustane ne shitje

3 000 EUR

18 Pri 23:46 Të tjera  ·  Vlorë

Fustane Nusërie

16 Tet 13:01 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

SHITEN FUSTANE NUSESH

800 EUR

02 Tet 20:21 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Shiten fustane

2 500 EUR

19 Sht 20:12 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet biznes butik+ rrobaqepesi

7 000 EUR

28 Gush 12:57 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shitet, Aktivitet Biznesi, Myslym Shyri, Tiranë

150 000 EUR

28 Gush 08:17 Ambiente biznesi  ·  Industri dhe Puntori  ·  Tiranë

Shitet biznesi rrobaqepsi

200 000 LEK

06 Tet 16:24 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Durrës

Dyqan

5 500 EUR

06 Tet 16:23 Të tjera  ·  Durrës

Biznes

6 000 EUR

16 Korr 10:02 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

OKAZION Biznes Parukeri

3 000 EUR

18 Maj 12:15 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet biznes fustane nuserie/mbremjesh!

24 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
06 Maj 15:09 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet biznes fustane nuserie/mbremjesh!

24 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
28 Dhj 08:42 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

OKAZION SHITET BIZNES

3 499 EUR Çmimi me zbritje

02 Nën 08:24 Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Lushnjë

JEPET ME QIRA DYQAN NE QENDER TE LUSHNJES

150 EUR / muaj

27 Korr 20:44 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustane

25 000 EUR

04 Korr 17:41 Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

Ambjent per biznes

12 Tet 11:08 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament biznesi me qera

10 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
17 Sht 04:56 Shitja me shumicë/Mall  ·  Veshje dhe Tekstil  ·  Tiranë

Butik

4 600 EUR

08 Pri 08:24 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Korçë

Fustane Nuserie

40 EUR Çmimi me zbritje

18 Mar 18:30 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Tiranë

Biznes te ngritur

4 000 EUR

06 Qer 18:27 Veshje/Këpucë  ·  Unisex  ·  Elbasan

SUPER OKAZION VESHJE GREKE

630 000 LEK Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Biznes me fustane | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione