Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shitet autokombanje - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 111

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shitet autokombanje,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shitet autokombanje Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Qer 08:14 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Korçë

Autokombanje

1 EUR

06 Qer 09:06 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Autokombanje

21 Shk 15:46 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Elbasan

Shitet autokombanje

10 000 LEK

20 Shk 20:57 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Lushnjë

Autokombanje E 514 Fostrite

8 000 EUR

20 Tet 14:54 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Shitet

1 LEK

04 Tet 19:32 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Korçë

Autokombanje

05 Gush 15:31 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Korçë

Autokombanje

25 Korr 20:34 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Korçë

Autokombanje E514

14 000 EUR

17 Korr 21:13 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Elbasan

Autokombanje E514 Mdw viti 1993 ,

10 000 EUR

04 Gush 00:48 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Autokombanje me 1250 orë pune

16 000 EUR

02 Gush 22:28 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Autokombanje me 1250 orë pune

1 500 000 LEK Çmimi me zbritje

16 Korr 19:18 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Kolonjë

Forstrit E514

4 500 EUR

12 Qer 11:41 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Pogradec

Autokombanje

12 000 EUR Çmimi me zbritje

11 Qer 23:52 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Berat

Autokombanje E514

90 000 LEK

11 Mar 19:11 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Korçë

Autokombanje

1 LEK

02 Mar 07:43 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Korçë

Autokombanje

20 000 LEK

21 Shk 23:06 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Korçë

Autokombanje

06 Shk 19:06 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Lushnjë

Shitet autokombanje

10 000 EUR

06 Shk 14:31 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Motor Ifa

1 LEK

26 Korr 19:25 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesët rezerve  ·  Pogradec

Motor Autokombanje dhe traktori

1 200 EUR

19 Korr 22:55 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Korçë

Shitet

16 Pri 20:35 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Tiranë

Autokombanje

1 400 000 LEK

30 Mar 20:39 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Berat

Autokombanje

30 Mar 20:39 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Berat

Autokombanje Claas 68

27 Mar 16:57 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Gramsh

Skatull autokombanje

300 LEK

20 Mar 15:10 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Kurbin

Autokombanje ne shitje

03 Mar 01:19 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Korçë

shitet

8 LEK

24 Shk 21:19 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Korçë

Autokombanje

8 LEK

24 Shk 00:11 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Berat

Autokombanje E514

65 000 LEK

23 Shk 19:37 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Korçë

Kombanje

8 LEK

04 Jan 02:03 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Autokombanje

16 Dhj 13:12 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Kurbin

Autokombanje ne shitje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shitet autokombanje | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione