Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Varese floriri - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Varese floriri,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Varese floriri Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Maj 22:43 Të tjera  ·  Shkodër

gur jade

80 EUR

24 Pri 13:47 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Kërkohet varese floriri per meshkuj

350 EUR

01 Dhj 23:28 Të tjera  ·  Tiranë

Shes varese flori 22.7gr 14karat punim mbreteror

850 EUR

12 Nën 10:05 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Varese floriri 14K

31 Korr 23:11 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Kukës

Fustana

28 Korr 21:04 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Kukës

Fustana solemn

700 EUR

27 Dhj 01:33 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Blej varese flori 14K

26 Dhj 16:44 Të tjera  ·  Tiranë

Blej varese flori 14K

4 000 LEK

02 Shk 01:25 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

Varese floriri

1 EUR

24 Tet 13:03 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Korçë

Gur i cmuar

150 EUR

24 Tet 12:54 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Korçë

Perla

550 EUR

07 Gush 14:13 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Monedhe e Alexander The Great

2 500 EUR

22 Korr 17:22 Të tjera  ·  Berat

Komplet floriri

5 000 EUR

13 Maj 19:22 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Shes varese floriri 14K

80 000 LEK

08 Mar 20:57 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Varese floriri 14 karat

900 EUR

02 Gush 10:25 Të tjera  ·  Tiranë

Varese Floriri 14k

850 EUR

09 Jan 23:04 Të tjera  ·  Durrës

Varese floriri

600 LEK

06 Nën 13:39 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Shitet

120 EUR

29 Sht 11:46 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Shiten

150 EUR

07 Jan 08:27 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Varese ngjyre floriri me kryq

49 EUR

27 Korr 13:57 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Durrës

Varese floriri

1 400 EUR

26 Qer 14:11 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Elbasan

Varese Floriri

3 000 LEK

08 Mar 18:42 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Varese floriri

70 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Varese floriri | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione