Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Mat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Mat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Mat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:07 Dyqan Të tjera  ·  Mat

mace

Shitësit të Besuar
17 Korr 15:03 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Mat

X5 3500€

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 14:31 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Mat

X5 NE SHITJE 3500€

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 12:31 Motorra (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Mat

Shitet motorr infinity 125cc me letra

700 EUR

16 Korr 14:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Mat

Shitet evo 280 avangarde v6

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 19:39 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Mat

Goma 205--55-- R17

14 Korr 19:50 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Mat

Kredi e ndershme në Francë

13 Korr 14:17 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Mat

Kredi investimi

12 Korr 07:44 Motorra (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Mat

Aprilia pegaso 650

Online
11 Korr 21:29 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Mat

Ford Focus

6 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 16:46 Të tjera  ·  Mat

Te perdorura

11 Korr 16:12 Të tjera  ·  Mat

Aprilia pegaso 650

Online
11 Korr 14:58 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Mat

BMV X5 DRIVER

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 12:15 Makina  ·  Seat  ·  Exeo  ·  Mat

SEAT EXEO 2009 2.0 Diesel

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 11:07 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Mat

BMW X5 3.0 Twin Turbo

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 09:48 Makina  ·  Seat  ·  Exeo  ·  Mat

SEAT EXEO 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 20:14 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Mat

Hyundai Santa Fe

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 11:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Mat

MERCEDES BENZ ML 350

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 12:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Mat

MERCEDES BENZ ML 350

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Korr 22:08 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Mat

AirPods Pro

100 LEK

05 Korr 15:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Mat

Shitet A class ekonomik

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 10:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Mat

Tiguan

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Korr 20:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mat

OKAZION. Passat C3 B6

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Qer 23:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Mat

Shitet A class automat gjendje mire ekonomike

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 22:37 Makina  ·  Citroën  ·  C5  ·  Mat

SHITET CITROEN C5 AUTOMAT

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 20:46 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Mat

Grure

40 LEK

26 Qer 18:13 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Mat

Disqe 19 per Volswagen

500 EUR Çmimi me zbritje

26 Qer 12:49 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Mat

Mitsubishi l200

5 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Qer 14:01 Të tjera  ·  Mat

Makine pllakash Sigma 51 CM

150 EUR

21 Qer 17:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mat

Passat B6

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Qer 18:42 Makina  ·  Jaguar  ·  XJ  ·  Mat

Shitet jaguar 2004 2.0

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 14:23 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Mat

Mitsubishi l200

5 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Qer 21:35 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Mat

Mitsubishi l200 4x4

5 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Qer 21:00 Të tjera  ·  Mat

Zgjatues 3-fazor 15 metra me spina 32Amper

55 EUR

08 Qer 20:55 Të tjera  ·  Mat

Elektromotor 24 volt me reduktor

55 EUR

08 Qer 20:52 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Mat

Boks makine woofer ne gjendje shume te mire

75 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Mat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione