Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dhoma - Garsoniere/Dhoma Të gjitha në Shqipëria

Vlorë , 274
Sarandë , 215
Durrës , 136
Tiranë , 108
Pogradec , 107
Shkodër , 18
Kavajë , 15
Korçë , 11
Fier , 9
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhoma,kategori Garsoniere/Dhoma,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj dhoma Të gjitha | Garsoniere/Dhoma | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:09
Linku:
Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi per sezonit e plazit

50 EUR / muaj


Sot 19:09
Linku:
Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi per sezonit e plazit

50 EUR / muaj

Sot 18:50 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Qera ditore

30 EUR / muaj

Sot 17:47 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Uji i ftohte

40 EUR / ditë

Sot 14:27 Garsoniere/Dhoma  ·  Sarandë

Dhoma plazhi familiare

40 EUR / ditë

Sot 14:20 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi Vlore

35 EUR / ditë

Sot 12:39 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi Vlore

35 LEK / ditë

Sot 11:18 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Dhoma me qera ditore 21-Dhjetori

25 EUR / ditë

Sot 11:12 Garsoniere/Dhoma  ·  Korçë

Dhoma ditore dhe mujore

25 EUR / muaj

Dje 21:02 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Dhome teke me qera ditore 15 €

1 500 LEK / ditë

Shitësit të Besuar
Dje 21:02 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Dhoma qera ditore me dy krevate tek

2 000 LEK / ditë

Shitësit të Besuar
Dje 21:02 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Dhoma dopjo me qera ditore 20 €

2 000 LEK / ditë

Shitësit të Besuar
18 Korr 09:12 Garsoniere/Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma plazhi buze liqenit

3 000 LEK / ditë

17 Korr 22:10 Garsoniere/Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma me qera per familjare, 2min larg liqenit

3 500 LEK / ditë

17 Korr 19:02 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma me qira

3 000 LEK / ditë

17 Korr 18:52 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi 1+1 ,Orikum ,3000 leke nata

30 LEK / ditë

17 Korr 16:22 Garsoniere/Dhoma  ·  Durrës

Dhoma me qera Golem 35€ nata

35 EUR / ditë

17 Korr 12:18 Garsoniere/Dhoma  ·  Sarandë

Apartament 2+1 / 140 m² me pamje nga deti

60 EUR / ditë

17 Korr 03:54 Garsoniere/Dhoma  ·  Elbasan

Shitet ish Insituti I metalurgjise

1 LEK /

17 Korr 03:49 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi Vlore

17 Korr 02:09 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma Plazhi Lungomare Vlorë

35 EUR / ditë

17 Korr 01:31 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi me qera ditore

40 EUR / ditë

17 Korr 01:27 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Jepet me qira

16 Korr 17:48 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma ditore dhe mujore

3 000 LEK / ditë

16 Korr 15:02 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Dhome ne Shtepi Private ne mes te Lungomares

35 EUR / ditë

16 Korr 12:40 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Shtepi plazhi me qera

25 LEK / ditë

16 Korr 11:18 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

apartamente me qera,dhoma plazhi.

30 EUR / ditë

15 Korr 20:50 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Dhoma me qera ditore

30 EUR / ditë

15 Korr 19:15 Garsoniere/Dhoma  ·  Korçë

OKAZION 70 Miljon

15 Korr 18:57 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Dhome private ne Vile ne qender te Lungomares

35 EUR / ditë

15 Korr 12:15 Garsoniere/Dhoma  ·  Durrës

JEPEN DHOMA PLAZHI ME QERA DITORE

20 EUR / ditë

14 Korr 19:51 Garsoniere/Dhoma  ·  Sarandë

Dhoma plazhi ne Borsh

14 Korr 16:51 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

dhoma me qera.Case vacanza Vlore Uji i ftohte

35 EUR / ditë

13 Korr 20:30 Garsoniere/Dhoma  ·  Durrës

Dhoma me Qera Golem

35 EUR / ditë

13 Korr 19:53 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi me qera , Vila Montreal 2000

4 000 LEK / ditë

13 Korr 11:03 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi Vlore

35 EUR / ditë

12 Korr 20:49 Garsoniere/Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma me Qera

40 EUR / ditë

09 Korr 12:32 Garsoniere/Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma me qera per familjare, 2min larg liqenit

30 LEK / ditë

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Garsoniere/Dhoma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dhoma | Të gjitha | Garsoniere/Dhoma | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione