Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ekran j7 - Celular dhe Telefona Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ekran j7,kategori Celular dhe Telefona,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ekran j7 Të gjitha | Celular dhe Telefona | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Korr 21:17 Celular dhe Telefona  ·  Nokia  ·  3310  ·  Elbasan

Nokia 3310

1 EUR

18 Korr 14:10 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A72  ·  Elbasan

Samsung galaxy a72

1 EUR

13 Korr 10:09 Celular dhe Telefona  ·  Nokia  ·  6500 classic  ·  Elbasan

Nokia 6500

1 EUR

12 Korr 16:50 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S10  ·  Elbasan

Samsung galaxy s10

1 EUR

12 Korr 16:45 Celular dhe Telefona  ·  Motorola  ·  DROID RAZR M  ·  Elbasan

Motorola v3

1 EUR

01 Korr 21:53 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Samsung sgh-m150

1 EUR

26 Qer 18:29 Celular dhe Telefona  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Lg GB220

1 EUR

06 Maj 08:11 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Power bank

1 EUR

27 Pri 22:21 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 9  ·  Tiranë

Samsung galaxy note 9

27 Tet 12:32 Celular dhe Telefona  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sonyericsson

1 EUR

04 Tet 15:25 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Okazion Shitet Iphone 15 128GB I ri ne kuti .

1 100 EUR Çmimi me zbritje

26 Qer 22:16 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s Plus  ·  Tiranë

Iphone 6S Plus

110 LEK

31 Dhj 20:32 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A10  ·  Tiranë

SYZE KOMPJUTERIKE

29 Dhj 16:53 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A10  ·  Tiranë

SYZE KOMPJUTERIKE

24 Dhj 22:27 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A10  ·  Tiranë

SYZE KOMPJUTERIKE

12 Dhj 15:38 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Durrës

Samsung j7

45 LEK

10 Sht 22:50 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Tiranë

Followers

25 EUR

30 Pri 10:44 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Lezhë

Shitet Galaxy J7 2017

50 LEK

13 Pri 14:58 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Lushnjë

Shitet samsung j7 pro 50 mi lek

50 LEK

20 Gush 17:09 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Fier

SHITEN EKRANE

400 LEK

24 Korr 13:58 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Shitet samsung j7 16 gb

60 LEK

23 Maj 20:51 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A5  ·  Fier

okazion

200 LEK

09 Shk 21:24 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Samsung J7 2017 (Si i ri )

140 EUR

29 Korr 15:35 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A10  ·  Tiranë

Ekran dhe tel

50 LEK

01 Qer 09:26 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Samsung galaxy j7 2017

65 LEK

18 Maj 14:29 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Shitet J7 Pro 2017 me nje hije ne ekran.

5 000 LEK

22 Jan 23:44 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Samsung j7 2017

75 000 LEK

29 Sht 22:20 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Shes j7 prime

110 EUR

28 Qer 21:31 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

j7 2017 u shit

150 EUR

15 Dhj 22:39 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Shitet Samsung J7 2015 ( 200 milek )

200 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Celular dhe Telefona në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ekran j7 | Të gjitha | Celular dhe Telefona | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione