Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Disqe cls - Pjesë këmbimi Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disqe cls,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Disqe cls Të gjitha | Pjesë këmbimi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:52 Goma dhe Bandazhe  ·  Elbasan

Disqe 20 Goma te reja

750 EUR

Dje 21:50 Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Shiten disqe bashke me goma

230 LEK Çmimi me zbritje

Dje 21:48 Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Disqe+goma 205/55/16 gjendje shum te mire

320 EUR Çmimi me zbritje

Dje 20:48 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI ORGJINAL W213 R17

650 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 20:44 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI 124. 190 R15.

490 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 20:36 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

U SHITEN FLN

Shitësit të Besuar
Dje 15:22 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI AMG W213 R18

750 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 14:41 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI 213 R17

550 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 14:02 Auto sallon Pjesë rezerve  ·  Kurbin

Disqe gle

Shitësit të Besuar
Dje 14:00 Auto sallon Pjesë rezerve  ·  Kurbin

DISQE AMG R 21

Shitësit të Besuar
Dje 13:49 Auto sallon Pjesë rezerve  ·  Kurbin

disqe ml 63

Shitësit të Besuar
Dje 08:05 Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Goma Barum Si te reja 205/55R16 Dimri 200euro

200 EUR

Dje 08:05 Të tjera  ·  Vlorë

disqe freni te reja per makinat e vjetra

20 Qer 11:48 Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Disqe Alumini 16 Bmw Pa Goma 200euro ����

200 EUR

20 Qer 11:41 Auto sallon Pjesë rezerve  ·  Kurbin

DISQE R 17

250 EUR

Shitësit të Besuar
20 Qer 11:41 Auto sallon Pjesë rezerve  ·  Kurbin

disqe origjinale r 19

Shitësit të Besuar
20 Qer 11:38 Auto sallon Pjesë rezerve  ·  Kurbin

DISQE GLE

Shitësit të Besuar
20 Qer 11:38 Auto sallon Pjesë rezerve  ·  Kurbin

DISQE AMG R 21

Shitësit të Besuar
20 Qer 11:38 Auto sallon Pjesë rezerve  ·  Kurbin

DISQE ML 63

Shitësit të Besuar
20 Qer 10:41 Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Disqe w221 w222 cls w221 etj

600 EUR Çmimi me zbritje

20 Qer 08:14 Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Disqe Tek Audi 16-17-18 100euro secili Akull te ri

100 EUR

19 Qer 09:40 GPS pajisje  ·  Tiranë

Shes obd2 wifi super obd suporton cdo obd2

22 EUR

18 Qer 19:47 Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Disqe Goma Porsche Cayenne 18 Dimri 400euro

400 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disqe cls | Të gjitha | Pjesë këmbimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione