Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fugona - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 2
Ford , 2
Acura , 1
Fiat , 1
Renault , 1
Wartburg , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fugona,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj fugona Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

BLEJ FUGONA ,KAMIONÇINA , VETURA TE VOGLA

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Maj 13:54 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

oferte

10 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Shk 22:50 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

MiniVan 100% Elektrike Si Te Rinje

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Maj 16:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

Benz sprinter

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 10:36 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

RANGE ROVER SPORT HSE

9 900 EUR

03 Pri 11:22 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range rover sport

9 900 EUR

16 Nën 00:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

shiten fugona sprinter me porosi nga gjermania 8+1

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 00:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

shiten fugona sprinter me porosi nga gjermania 8+1

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 09:00 Makina  ·  Acura  ·  RL  ·  Sarandë

Goma

15 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Korr 15:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Auto nousi gjermani

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Korr 20:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

Shitet furgoni

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 03:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Korçë

Shitet 0682068400

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 11:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Sprinter

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Shk 04:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C Class

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 11:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Mercedes Sprinter

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Dhj 15:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

Sprintera ne shitje sherbim karrotreci

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 10:25 Makina  ·  Wartburg  ·  311  ·  Durrës

Trasport makinash

101 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 16:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Librazhd

Sprinter

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Tet 09:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Vlorë

Okazion!

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 22:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  400  ·  Elbasan

fugona dopjo gom 410 okazjon!!

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 08:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Lushnjë

Shitet ose droet me fugona

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 21:59 Makina  ·  BMW  ·  Model tjetër  ·  Fier

Auto Transport LIKO ����ITALI - SHQIPERI ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 01:48 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Lushnjë

Bmw e ardhur nga gnermani

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 18:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Tiranë

shes 2 fugona 20+1 vende

10 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 19:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Malësi e Madhe

Shitet Fugona modeli 609

4 300 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Dhj 19:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T6 Transporter  ·  Korçë

VW 1.9 nafte

2 000 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Tet 02:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Shkodër

Furgona

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 14:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Spriter 213 cdi okazion

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 15:57 Makina  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Kurbin

Shiten 2 Fugona Ford

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 22:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Fugon Vito

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 23:16 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Pogradec

FORD TRANSIT OKAZION (DOPJO GOME)

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fugona | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione