Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedez c203 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedez c203,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedez c203 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Shk 00:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shitet Mercedez Benz C203

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Korr 19:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Shitje

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 12:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

⛔️Mercedez-Benz C203⛔️

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Tet 16:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

mercedez c203 220 evo

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 16:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shitet Mercedez Benz c203- 2.2 nafte automatike elegance

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 13:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes C 203

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 20:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Shitet:Mercedez Benz c203

3 500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 08:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Krujë

Mercedez Benz C203

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 08:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

okazion

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 13:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 18:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Tiranë

Mercedez benz c203 kompresor gaz benzin

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Nën 11:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Tiranë

pranojm ndrime

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 22:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

mercedez benz

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 17:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Shitet

275 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 14:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Mercedez benz c203 220 nafte

5 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 16:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Durrës

MERCEDES BENZ

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 19:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Shitete

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 13:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Mercedez benz 200

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Jan 15:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Durrës

shitet

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 21:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

Mercedez benz C 200 automat benzine/gaz

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 20:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

mercedez benc C203

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 11:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Sarandë

C203 cdi

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Pri 09:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mercedez benz c203 cdi kupe viti 2001

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 22:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

c203 portobagazh

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedez c203 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione