Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 6 2007 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 62
Toyota , 51
BMW , 24
Audi , 21
Opel , 15
Fiat , 8
Peugeot , 8
Mazda , 7
Seat , 5
Renault , 5
Porsche , 4
Citroën , 3
Chrysler , 2
Hyundai , 2
Volvo , 2
Nissan , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Škoda , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Smart , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 6 2007,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf 6 2007 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:32 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Tiranë

Seat ALTEA XL MODEL (LUNGO)

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:17 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

�� Okazion Toyota Corolla 1.4 Nafte D4D ��

3 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:14 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:14 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:10 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:09 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 2005 1.4 Nafte

3 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:09 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 1.4 D4D Nafte

3 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:59 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMW 2007 AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 NAFT(EVO) AUTOMATIKE 228.000 KM��������

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E280 AVANTGARDE ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

GOLF 5 OKAZION

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf 5 viti 2007 i sapo ardhur nga Gjermania

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW-GOLF 5 2.0 NAFTE VITI 2007 AUTOMAT LOOK GTD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Shitet C Class w203 viti 2007 i sapo ardh nga Gjermania

4 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:10 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kukës

seat leon automat me dogane te paguar

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:34 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 2013

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

BENZ Viano 3.0 cdi 7+1

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Fier

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 TURBO FULL BLACK MAT 4X4

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf V Benxin-Gaz

3 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:43 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Yaris AUTOMAT

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Golf Plus Automat

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22 Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Durrës

Cadillac Escalada Benzin Gaz Look 2013

16 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 500  ·  Durrës

Mercedes Benz E550 Amg

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW TOURAN 2.0 TDI ����

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:38 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

SUPER OKAZJOOOOONNN ����

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

TOURAN I SAPO ARDHUR

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 1.4 Naft

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Golf plus 1.9

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz EVO E 200 Kompessor ����

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:48 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

❌TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE MANUALE

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

VW TOURAN 2.0 TDI 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:27 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Vlorë

Rav4 2.2 naft 2008 Gjendje Perfekte

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:44 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

FORD S-MAX 1.8 NAFT SAPOARDHUR NGA BELGJIKA

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:36 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 1.5 BENZIN GAZ STAGG

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

����E200 KOMPRESSOR/AUTOMAT/BENZINE+GAZ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

����E200 KOMPRESSOR/AUTOMAT/218.000 KM����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Durrës

Cls 320 Naft Full!!

7 300 EUR

Dje 22:51 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

Automat opel zafira

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Korçë

Mercedes Benz 220 cdi shitet ose nderrohet me golf 6

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 15:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

TOURAN ❌AUTOMATIK❌ ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

M-Benz C180 Kompresor Automat Behet me Gaz 4700euro ����

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 21:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 5 1.9 TDI 2007

3 700 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 19:13 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Pogradec

✅✅TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 19:13 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Pogradec

✅✅OPEL CORSA 1.2 BENZIN ✅✅

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 19:12 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Pogradec

✅✅OPEL MERIVA 1.3 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 19:12 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Pogradec

✅✅OPEL MERIVA 1.4 BENZIN GAZ ✅✅

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Qer 19:11 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Pogradec

✅✅FORD C MAX 1.6 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 15:07 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Gramsh

Lancia Musa,gjendje perfekte✅️

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Qer 15:02 Makina  ·  Toyota  ·  Auris Touring Sports  ·  Durrës

Toyota auris 1.4 naft manual me letra te paguara

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Qer 08:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet Volswagen Passat

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 6 2007 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione