Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Espace - Makina Të gjitha në Shqipëria

Renault , 235
BMW , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Espace,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Espace Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Maj 14:41 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Elbasan

RENAULT ESPACE 2007

2 300 EUR

15 Maj 14:36 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Elbasan

RENAULT ESPACE 2007

2 300 EUR

01 Maj 12:26 Makina  ·  Renault  ·  Grand Espace  ·  Shkodër

Renault Grand Espace Panorama

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 15:59 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Elbasan

RENAULT ESPACE 2007

2 300 EUR

14 Mar 13:41 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Elbasan

Renault Espace 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 15:34 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Berat

Shitet Renault Espace

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Nën 15:39 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Tiranë

Okazion ! Shitet Renault grand espace

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 14:57 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Tiranë

shitet

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Korr 15:10 Makina  ·  Renault  ·  Grand Espace  ·  Tiranë

Jepet me qera 25 euro

25 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 20:20 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Tiranë

Renault espace automat panoram

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 11:45 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Shkodër

Renault Espace Automatik

3 600 EUR

28 Pri 23:16 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Tiranë

Renault espace

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 10:23 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Tiranë

Renault espace

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Jan 03:58 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Tiranë

Makine me qera 7 vende duke filluar nga 24 ore

20 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 13:20 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Pogradec

Renault Espace 2.2 PRIVILEGE

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 22:10 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Tiranë

Okazion ! Cmimi me i lire ne treg Renault Espace

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 14:24 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Tiranë

Renault Espace Automatik

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Tet 19:52 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Tiranë

Renault espace

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Tet 17:46 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Tiranë

SHITET Renault Espace 1.9 Diesel

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Gjendje: I ri
13 Sht 18:43 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Durrës

Renault

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 16:52 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Durrës

Renault

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Gush 23:10 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Tiranë

Shitet Renault Espace Minivan

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 16:43 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Tiranë

Renault espace 2004

270 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Korr 14:06 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Durrës

SUPER GJENDJE

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 19:02 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Durrës

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 19:04 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Durrës

Renault Espace 2.0 Gaz/Benzine

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 12:48 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Tiranë

Renault Espace.2.0 dci..2006..okazionnn

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 21:46 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Durrës

Renault Espace 2.0T

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 23:33 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Tiranë

Renault Espace 2.2 dci Okazion !!!

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 22:23 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Elbasan

Renault ESPACE

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 09:36 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Korçë

Reno Espace

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 15:43 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Tiranë

Shitet Renault Espace

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Sht 13:33 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Tiranë

Renault Grand Espace The Race

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 18:03 Makina  ·  Renault  ·  Grand Espace  ·  Tiranë

Shitet 2000 euro i diskutushëm

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Gush 08:39 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Pogradec

Renault Espace 2.2 PRIVILEGE

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 14:28 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Sarandë

Renault Espace 2.2DCI

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:35 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Elbasan

Renault Espace

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 20:19 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Pogradec

Renault Espace 2.2 PRIVILEGE

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 13:50 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Pogradec

Renault Espace 2.2 PRIVILEGE

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 18:29 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Fier

Renault espace

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 20:22 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Tiranë

Shes Renault espace

23 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 10:25 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Mat

Reno Espace

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 08:33 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Pogradec

Renault Espace 2.2 PRIVILEGE

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 08:46 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Pogradec

Renault Espace 2.2 PRIVILEGE

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 12:14 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Berat

Okazion Renault Espace

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 14:48 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Pogradec

Renault Espace 2.2 PRIVILEGE

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 15:34 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Pogradec

Renault Espace 2.2 PRIVILEGE

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 10:53 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Pogradec

Renault Espace 2.2 PRIVILEGE

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Dhj 19:34 Makina  ·  Renault  ·  Grand Espace  ·  Tiranë

Grand Espace IV

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 10:23 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Berat

Renault Espace

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Espace | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Espace në kategorinë Makina | Renault | Espace
  • Espace në kategorinë Makina | Renault | Grand Espace
  • espace në kategorinë Makina | Ford
  • espace në kategorinë Apartamente
  • espace në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Espace në kategorinë Automjete
  • Espace në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • Espace 2.2 në kategorinë Makina
  • Espace në kategorinë All Category
  • Espace në kategorinë Makina

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione