Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Makina Të gjitha në Elbasan

Ford , 7
Opel , 4
Peugeot , 4
Audi , 3
Fiat , 3
BMW , 2
Renault , 2
Daewoo , 1
Saab , 1
Seat , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Pri 10:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Super OKAZION URGJENT C Class 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 15:10 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

Shitet Urgjent!!! OPEL CORSA

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Gush 10:49 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

��!!!!!!...Shitet Urgjent…!!!!!!��

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 07:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Elbasan

OKAZION SHITET URGJENT ❌‼❌‼

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 15:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Elbasan

okazion urgjent ❌❌❌❌❌

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 14:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Okzion Golf5

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 14:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Okazion Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 13:49 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

ford focus

950 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 16:33 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Elbasan

Urgjent

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 02:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Elbasan

shitet makina

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 00:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Shitet urgjent

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 19:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Makina e perdorur vetem nga nji person .

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Gush 18:47 Makina  ·  Peugeot  ·  307  ·  Elbasan

"Okazion"

2 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Korr 13:12 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Elbasan

Shitet Urgjent

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 17:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Elbasan

Shitettttttttttt urgjent

7 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 11:45 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

opel astra 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Shk 11:01 Makina  ·  Peugeot  ·  206  ·  Elbasan

Shitet urgjent

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 22:40 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

Shitet urgjent 450 euro vetem neser Opel corsa

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Dhj 08:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

Shitet Urgjent vetem kete jave

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 13:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

Shitet Urgjent

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Sht 17:29 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Elbasan

URGJENT! ....PEZHO 207 BENZINE Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Gush 12:35 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

Shitet Ford per arsye emigrimi urgjent

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Gush 12:21 Makina  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Whiter Ford arsye emigrimi urgjent

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Jan 16:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Urgjent

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 19:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Urgjent Shitet vetem 2300 Euro

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 08:45 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

Shitet urgjent

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 20:00 Makina  ·  Fiat  ·  Ulysse  ·  Elbasan

Fast Food

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Dhj 05:47 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

Shiter urgjent

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 22:45 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

** U R G J E N T**URGJENT **SHITET OKAZION**

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Korr 18:00 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Elbasan

BMW 730 dizel

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 18:41 Makina  ·  Peugeot  ·  206  ·  Elbasan

Peugeot 206+ viti 2010 motorr 1.4 naft

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 14:19 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Elbasan

Shitet urgjent gjendja perfekte 2000 euro

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 16:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

VW Golf 5 benzin

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Mar 10:59 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Shitet urgjent

2 500 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 10:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 200  ·  Elbasan

Mercedes Benz vita shitet urgjent

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 17:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Okazjon

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 09:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Shitet urgjent

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
27 Sht 14:00 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Mer jep

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Korr 21:58 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Elbasan

Urgjent okazion audio q7

17 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Maj 13:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Elbasan

SHITET URGJENT M-b 250 me letra deri ne shkurt2018

950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 15:39 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat Punto dizel

1 000 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 13:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Elbasan

VW Polo

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 19:37 Makina  ·  Daewoo  ·  Lanos  ·  Elbasan

OKAZION SHITET URGJENT.

400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Jan 13:06 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Elbasan

Renault Laguna

1 800 EUR Çmimi me zbritje

14 Dhj 08:50 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Elbasan

Urgjent Land Rover Sport 2.7 hse

12 000 EUR

28 Nën 14:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

SHITET ! URGJENT ! Mercdes-Benz

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 11:00 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Elbasan

URGJENT ARSYE EMIGRIMI.Opel Vectra 08 OKAZION

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Nën 10:14 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Elbasan

Urgjent ford Fiesta makine prefekte -98

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Nën 17:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Elbasan

shes e class viti 2010

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Sht 11:43 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Elbasan

Shes URGJENT Saab 93 2005 Benzin+Gaz

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione