Berat | Vendbanime | Tokë/Fusha dhe farma

07 Korr 13:50 ,

toke

150 EUR / muaj

28 Qer 11:38 ,

Truall

1 EUR Çmimi me zbritje

27 Shk 21:01 ,

Toke anes rruges.

125 000 EUR

23 Shk 10:09 ,

Tok ullishte

32 000 EURNë fillim