Shtepi me qera | Vlorë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi me qera,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi me qera Të gjitha | Shtëpi | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:16 ,

Shtepi me qera

140 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
01 Maj 13:16 ,

Apartamente pushimi

5 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
30 Pri 09:16 ,

Shtepi me qera

160 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
29 Pri 12:25 ,

Shtepi me qera ditore LungomareVlore

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
19 Pri 11:07 ,

Shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
12 Mar 21:15 ,

shtepi me qera 100 lek ne muaj 0694749420

100 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
02 Mar 12:57 ,

Shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
28 Shk 16:20 ,

Shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
27 Shk 09:27 ,

Shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
25 Shk 13:29 ,

Shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
24 Jan 11:45 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
28 Nën 17:16 ,

Shtepi me qera 1+1

11 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
02 Nën 22:39 ,

Shtepi me qera/shitje

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
26 Tet 21:26 ,

shtepi me qera..

150 LEK /

Numri i dhomave: 1
26 Tet 20:02 ,

shtepi me qera..

150 LEK /

Numri i dhomave: 1
21 Tet 12:00 ,

SHTEPI ME QERA PER STUDENTE NE VLORE

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
16 Tet 17:36 ,

jepet me qera

13 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
14 Tet 09:54 ,

JEPET SHTEPI ME QERA PER STUDENTE 20.000 LEKE

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
13 Tet 18:52 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
12 Tet 11:37 ,

Shtepi qera ditore private 1+1 E madhe vlore

20 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
08 Tet 20:05 ,

Shtepi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
03 Tet 13:21 ,

Jepet me qera 2+1

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Sht 10:26 ,

Jepet 1+1 me qera

Numri i dhomave: 2
13 Sht 19:31 ,

Shtepi me qera per Studente

12 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Sht 19:15 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
04 Sht 15:09 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 1
01 Sht 12:22 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
28 Gush 16:11 ,

SHTEPI ME QERA NE VLOR

Numri i dhomave: 2
27 Gush 09:46 ,

Shtepi me qera per plazh

25 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
03 Gush 15:26 ,

Shtepi me qera ditore

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
28 Korr 10:49 ,

Jepet shtepi me qera ditore per sezonin e veres

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
27 Korr 13:56 ,

Jepet me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 40
14 Korr 12:58 ,

SHPI PUSHIMI PRIVATE

20 LEK

13 Korr 17:34 ,

Shtepi/toke shitet ose jepet me qera aliban Vlore

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi me qera | Të gjitha | Shtëpi | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione