Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dhoma Jepet me qera në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Dhoma,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Jepet me qera | Dhoma | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:29 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi ne Radhime

1 EUR / javor

15 Mar 19:15 Dhoma , Vlorë

Vizito Korcen, e qendroni me cmimin me te mir

20 EUR / ditë

11 Mar 07:54 Dhoma , Vlorë

Apartament me qera

30 EUR / ditë

08 Mar 13:37 Dhoma , Vlorë

Dhoma me qera

40 EUR / ditë

07 Jan 02:23 Dhoma , Vlorë

Dhoma pushimi

20 LEK / ditë

23 Dhj 17:51 Dhoma , Vlorë

Dhoma Lungomare Vlorë

20 EUR / ditë

19 Sht 17:59 Dhoma , Vlorë

Dhoma me qera ditore

1 500 LEK / ditë

05 Sht 11:49 Dhoma , Vlorë

Shtepi me qera per plazh

20 EUR / ditë

31 Gush 17:00 Dhoma , Vlorë

orikum shpi me qera

30 LEK / ditë

31 Gush 17:00 Dhoma , Vlorë

shpi me qera orikum

28 Gush 23:09 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi

25 Gush 12:56 Dhoma , Vlorë

apartamente me qera,dhoma plazhi.

30 EUR / ditë

19 Gush 14:32 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi

20 EUR / ditë

15 Gush 11:12 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazi me te gjitha kustet !

30 EUR / ditë

12 Gush 08:16 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi

2 000 EUR / ditë

08 Gush 23:16 Dhoma , Vlorë

Andi Apartament

40 EUR / ditë

08 Gush 03:12 Dhoma , Vlorë

Garsonjere me Qera

200 EUR / muaj

07 Gush 09:32 Dhoma , Vlorë

Dhoma

07 Gush 09:07 Dhoma , Vlorë

Apartament 30 Eur Orikum, Vlore

30 EUR / ditë

07 Gush 09:07 Dhoma , Vlorë

Apartament 30€ - Vlore, Orikum

30 EUR / ditë

02 Gush 19:43 Dhoma , Vlorë

Jepen dhoma plazhi

30 LEK / ditë

01 Gush 17:21 Dhoma , Vlorë

Shtepi Plazhi Lungomare 35 euro

35 EUR / muaj

30 Korr 11:26 Dhoma , Vlorë

Shtepi per plazh

35 EUR / ditë

16 Korr 14:20 Dhoma , Vlorë

dhoma plazhi

12 Korr 15:12 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi

08 Korr 13:19 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi

2 500 LEK / ditë

07 Korr 21:38 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi vlore , 2000 Lekë

2 000 LEK / muaj

07 Korr 16:02 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi

2 500 LEK / ditë

07 Korr 15:26 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi

2 500 LEK / ditë

06 Korr 15:42 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazho

03 Korr 22:34 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi me qera

30 LEK / ditë

03 Korr 16:44 Dhoma , Vlorë

Jepet dhome me qera

25 EUR / ditë

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dhoma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Dhoma | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione