Zgjidhni "Jepet me qera" nëse ju kërkoni edhe banesë edhe një shok dhome. Zgjidhni “Kërkohet me qera” në qoftë se ju keni një banesë dhe dëshironi të gjeni një shok dhome.
Gjinia
Mashkull
Femër
Gjinia e shokut të dhomës
Nuk ka rëndësi
Mashkull
Femër
Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej Cimer për Bashkëndarje të Qerasë | Njoftimet në Shqipëri


Marrja e apartamentit me qera pa e ndarë shumën, nuk është e lehtë sidomos për studentë, prandaj narja e qerasë me dikë është zgjidhja e duhur. Nëse jeni duke kërkuar për një cimer apo cimere për ndarje të qerasë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shikoni njoftimet dhekontaktoni me të interesuarit për bashkëndarje të qerasë.07 Tet 19:12 ,

Cimere

23 Nën 00:04 ,

serioz

17 Tet 22:36 ,

Ndarje Qera


Ju nevojitet Cimer apo Cimere për ndarje të qerasë


Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe kontaktkoni me të interesuarit për bashkëndarje të qerasë. Filtroni njoftimet, zgjidhni "Jepet me qera" nëse ju kërkoni edhe banesë edhe një shok dhome. Zgjidhni “Kërkohet me qera” në qoftë se ju keni një banesë dhe dëshironi të gjeni një shok dhome dhe shikoni njoftimet që ju përshtaten juve.


Gjeni Cimer në MerrJep.al


Gjeni njoftime për banorë që kërkojnë për cimer apo bashkëndarës të qerasë në Tiranë, Elbasan, dhe qytetet tjer të Shqipërisë. Marrja e një apartamenti me qera pa e bashkëndar qeran me dikë mund të jetë e vështirë për ju, prandaj ndarja e qerasë me dikë është zgjedhja e duhur për.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione