Shkodër | Vendbanime | Apartamente

Sot 19:32 ,

Perash prane lulishte Fokus

35 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sot 16:58 ,

Jepet me Qera ap. 1+1 i mobiluar Parruc

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:28 ,

Shitet apartament ne Shkoder

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Dje 22:44 ,

shes hyrje apartamenti 2+1 mbas teatrit

45 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 10:38 ,

Apartament

39 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
10 Gush 22:02 ,

Apartamente dhe Njesi Kune Shëngjin

Numri i dhomave: > 10
08 Gush 13:32 ,

OKAZION Apartament 2dhoma+1kuzhine+2banje+1balkon

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Gush 11:37 ,

Shitet apartament 1+1 parruce

36 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
08 Gush 09:45 ,

Apartament

Numri i dhomave: 4
08 Gush 09:29 ,

Jepet me qera 2+1 ne qender

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
05 Gush 13:51 ,

Shitet papafingo ne Velipoje

1 LEK

Numri i dhomave: 5
04 Gush 08:15 ,

Apartament prej 70m2 ne Shkoder

35 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
03 Gush 12:51 ,

Okazion apartament 1+1 ne Shkoder

28 000 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Gush 11:17 ,

Shitet shtepi dhe ambjent biznezit

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
02 Gush 16:59 ,

Shitet Shtepi 1+1 kati 3 dergut

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1
31 Korr 18:04 ,

Shitet Apartament 2+1+2 + garazhd

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Korr 13:46 ,

Shitet

47 000 EUR

25 Korr 12:07 ,

Jepet me qera apartament 1+1 ne parruce

16 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
21 Korr 19:31 ,

jepet me qera hyrje 1+1 ne zdrale

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Korr 19:11 ,

Shitet hyrje 1+1 ne zdrale, te autoshkolla bushati

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Korr 13:57 ,

Apartament

4 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
20 Korr 13:45 ,

Apartament 2+1

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Korr 16:27 ,

Dhoma 1+1 Velipoje

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
13 Korr 15:46 ,

Shtepi me qera ne Plazhin e Velipojes!!

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
05 Korr 14:33 ,

Jepet me qera 2+1

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
05 Korr 14:30 ,

Japet me qera 1+1

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
05 Korr 12:53 ,

Jepet me qera 1+1 kati 2 ne Parruce

160 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Korr 20:42 ,

Apartament prej 120 M2 ne Shkoder

69 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
26 Qer 19:14 ,

jepet me qera apartament 2+1

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Qer 15:30 ,

Jepet me qera apartament 2+1

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
12 Qer 19:54 ,

jepet me qera apartament 1+1

13 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
12 Qer 16:42 ,

Apartament 1+1 kati 1 ne perash 35000000 Leke

28 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
12 Qer 16:38 ,

Shitet 1+1 kati 4 ne Xhabije

33 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Në fillim