Tiranë

Automjete , 201026
Elektronika , 56944
Vendbanime , 47146
Të tjera , 18531

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Qer 20:46
Linku:
,

Toyota Auris 1.4

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:43
Linku:
,

Okazion! Smart Coupe 700cc

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 10:25
Linku:
,

Opel Astra sports Tourer 1.7 CDTI viti 2012

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:43
Linku:
,

U SHIT

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

Sot 20:08 ,

AUDI A4 AUTOMAT GAZ 1.8T 2005 GERMANY ����

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:08 ,

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:08 ,

Vw Golf 5 1.4 benzin 2005

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:08 ,

AUDI A6 VITI 2005 MOTOR 2.4 BENZIN GAZ

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:08 ,

TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:08 ,

FIAT PANDA 4X4 VITI 2006 BENZIN 1.2 SWITZERLAND ����

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:08 ,

VW CADDY MAX 1.9 NAFT 2009 GERMANY ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:08 ,

SUZUKI SX4 1.6 BENZIN MANUAL 2WD 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:08 ,

OKAZION!! Mercedes Benz GLK 350 NAFTE JO TAKSE LUKSI PREMIUM

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:08 ,

Yaris, benzine,147 mije km,manual,ekonomike, 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:08 ,

VW CADDY 1.6 BENZIN GAZ 2006 ME DOGAN

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:08 ,

MERCEDES E 220 CDI 2011 AUTOMAT AVENGARD FULL

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:08 ,

Mercedes Benz Evo 280 Cdi 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:07 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - Opel Zafira 1.9 Cdti 6+1 Vende

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:07 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - Mercedes Benz C200 Cdi Diesel

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:07 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - VW Tiguan 2.0 Tdi 4 Motion

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:07 ,

Mini Cooper 2.0 Nafte Kamjo Automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 20:07 ,

dyqan me qera rr.bogdaneve

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 20:07 ,

@AUTO SHEHU @ Shitet ML 55 AMG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 ,

Seat Leon 1.6 Nafte AUTOMAT Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:06 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - Toyota Rav 4 - 2.2 Diesel 4x4 Manual

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:06 ,

Toyota Yaris 1.4 Nafte Viti 2008 Ma uale

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:06 ,

Golf 5 AUTOMAT 1.9 Nafte Viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - Honda Jazz 1.4 Benzine Automat

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:06 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - VW Touran 1.9 Tdi Diesel

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - A Class 180 Cdi Diesel Automat

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:05 ,

Daihatsu Terios 4X 4 Automat 1.5 Benzin-Gaz

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione