Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

radio e class - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe radio e class,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj radio e class Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Maj 08:16
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Okazion Mercedes Benz C Class 300 AMG Line Full Panorama

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

�� 2017 - Jaguar F-Pace 20d R-Sport

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:26
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C Class 2013 !!!

11 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 23:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

�� 2017 - Jaguar F-Pace 20d R-Sport

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet c ckass 2019..220d..4 matic

29 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:09 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE 4.5 BENZIN GAZ B R C OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

E clas

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Shitet E class

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:11 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW F10 530D e ardhur nga Gjermania

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:11 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

SEAT LEON 2.0TDI AUTOMAT SAPO ARDHUR

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:11 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW F10 530D nga Gjermania

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:02 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Tiranë

OKAZION FIAT PANDA 4X4

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 20:51 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

✅Shitet ✅ C Class 200 Diesel Automat Bluefficiency Avangarde

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:51 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

✅ SHITET ✅ E Class 200 Cdi Diesel AmG Package Automat 9G

22 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:48 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 220 Cdi Diesel Automat Avangarde

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:48 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

✅ Shitet ✅ C Class 200 Cdi Diesel Automat Blueefficiency

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:46 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C Class 220 Cdi Diesel Automa Avangarde 6.300 Euro

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

�� SHITET �� E Class 200 Cdi Diesel AmG Package

22 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��SHITET OKAZION ��C Class 220 Diesel Automat Avangarde

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

��SHITET�� C Class 200 Cdi Diesel Automat Blueefficiency

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

��SHITET��C Class 200 Diesel Automat Blueefficiency Avangard

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet Okazion 6.300 Euro ✅ C Class 220 Cdi Diesel Automat

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 19:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

OKAZION Passat CC 2.0(nafte) Full Opsion

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:43 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUDI A3 35 TDI S-LINE VITI 2016

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E220 CDI AMG - LINE

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:01 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 40 TDI QUATTRO VITI 2016 FULL OPTION!!!

19 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 5 Benzin Gaz 1.6

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 35d F15 2015 M Package OKAZION!!

26 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ B200 CDI VTI 2012

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:38 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Okazion Mercedes Benz C Class Coupee 250

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:07 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION VITI 2013 FULL OPTION!!

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 ���� 1.6 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shitet Mercedes-Benz 220 CDI AMG Line i Sapo Targuar!

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:26
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C Class 2013 !!!

11 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

Shes makine b-Class 2014

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C Class 220cdi

6 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Okazion C class 220 CDI 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:22 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Okazion Mercedes Benz C-Coupee 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:58 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Tiranë

Toyota hilux per pjese kembimi

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 14:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

Mercedes Benz B Class 180 CDI Blue Efficiency

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shitet Mercedes-Benz 220 CDI AMG Line i Sapo Targuar!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:15 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E220

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj radio e class | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione