Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Disqe 150 - Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disqe 150,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Disqe 150 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Dhj 19:54 Makina , Tiranë

shitet/ ndrrohet me makin pune ose portobagazh

3 500 EUR Çmimi me zbritje

08 Nën 17:05 Makina , Tiranë

Fiat bravo 2008 T-Jet

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Nën 15:50 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedes Benz C203 220CDI 2007

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Nën 13:15 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E220 Cdi SHITET OSE NDERROHET

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 21:21 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET 0683380001

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 21:21 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 21:21 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E220 Cdi SHITET OSE NDERROHET

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 08:55 Makina , Tiranë

VW SHARAN, 2009, 2.0 TDI, 6 MARSHE, 150.000 KM.

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Sht 22:14 Makina , Tiranë

VW Golf 7 Full Option

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Sht 16:51 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Disqe 16

150 LEK

04 Sht 10:35 Makina , Tiranë

Shitet Wolswagen Golf 5

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Gush 20:36 Makina , Tiranë

Toyota Rav D_4D,Motorr I thjeshte

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 11:40 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet Bmw GrandTurismo

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Qer 12:33 Makina , Tiranë

Fiat Bravo 2007 benzin gaz

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 11:53 Makina , Tiranë

Mercedes 250 benzin+gaz

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Maj 21:58 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz w203 c220 nafte viti 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 15:06 Makina , Tiranë

‼️OKAZION‼️Shitet VW Passat ➡️2013➡️ 2.5 S.E.L

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Maj 18:47 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Golf 4

15 000 LEK

06 Maj 23:59 Makina , Tiranë

Peugeot 308 SPORT EDITION- 2013 -GJENDJE PERFEKTE!

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 23:27 Makina , Tiranë

Shitet BMW seria 1 118d 2009 M-packet

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 21:38 Makina , Tiranë

Fiat bravo 2011 benzin 1.4 turbo

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 19:40 Makina , Tiranë

Bmw 320d

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 12:08 Makina , Tiranë

Opel

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 11:56 Makina , Tiranë

Opel Astra

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 16:45 Makina , Tiranë

Super full Jetta 2016 vetem 23.000 km

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Shk 22:15 Makina , Tiranë

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Jan 13:40 Makina , Tiranë

Cmim Okazion Seat Ibiza 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Dhj 09:19 Makina , Tiranë

SHITET VOLVO V60 INSCRIPTION D3

47 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 01:15 Makina , Tiranë

Shitet audi a4 2012 look s4 full options

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Nën 21:27 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 Diesel D4D Automat ��������

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Tet 09:01 Makina , Tiranë

***SEAT ALHAMBRA 2.0 TDI (DSG)***

30 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 15:42 Makina , Tiranë

Volvo S60 2.0L D3 150 KF AT6 Business

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Sht 13:15 Makina , Tiranë

Mercedez benz E250

29 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Qer 17:09 Makina , Tiranë

Shitet A 150

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 20:52 Makina , Tiranë

Audi A8 3.0 Tdi -12 /// u shittttttt

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Pri 12:02 Makina , Tiranë

AUDI A6

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Pri 16:12 Telefona celular , Tiranë

Kufje Beats Solo

150 EUR

14 Pri 21:56 Makina , Tiranë

TOURAN 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disqe 150 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione