Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Shitet në Kavajë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Kavajë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Mar 16:30 Të tjera , Kavajë

GOMA TE REJA 265/40R20

900 EUR

21 Mar 22:59 Të tjera , Kavajë

Autokombajn

21 Mar 19:40 Të tjera , Kavajë

Kompresor silencioz

7 000 EUR

11 Mar 11:26 Të tjera , Kavajë

SHITET

10 EUR

07 Mar 07:05 Të tjera , Kavajë

Vaj Ulliri "BEU"

600 LEK

03 Mar 16:23 Të tjera , Kavajë

SHITET

10 EUR

25 Shk 12:19 Të tjera , Kavajë

Makineri akullore

500 EUR

19 Shk 13:13 Të tjera , Kavajë

biçklet pak e përdorme

600 LEK

17 Shk 11:48 Të tjera , Kavajë

Shiten 2 tabela per biznes!

1 LEK

15 Shk 11:58 Të tjera , Kavajë

Shitet lokal +hotel

900 000 EUR

07 Shk 16:12 Të tjera , Kavajë

Jepet me qira magazina.

20 Jan 20:48 Të tjera , Kavajë

Depozite inoksi

4 500 EUR

17 Jan 17:21 Të tjera , Kavajë

Disqe nr 16

200 LEK

08 Jan 21:26 Të tjera , Kavajë

Saldatrice

2 700 EUR

08 Jan 21:26 Të tjera , Kavajë

Saldatrice tig

2 700 EUR

12 Dhj 21:20 Të tjera , Kavajë

Kompresor

12 Dhj 21:14 Të tjera , Kavajë

Rrota

12 Dhj 21:14 Të tjera , Kavajë

Kompresor

600 EUR

12 Dhj 21:05 Të tjera , Kavajë

Presus tubash

1 000 EUR

12 Dhj 20:59 Të tjera , Kavajë

Moto Kompresor ajeri

1 000 EUR

11 Dhj 17:36 Të tjera , Kavajë

vibrator per ngjeshje betonimi

1 LEK Çmimi me zbritje

01 Dhj 13:29 Të tjera , Kavajë

Kosha plehrash

22 Nën 23:05 Të tjera , Kavajë

Trudh per shpi

120 EUR

22 Nën 23:05 Të tjera , Kavajë

Trudh per shpi

120 EUR

22 Nën 01:44 Të tjera , Kavajë

terrene ndertimi

20 Nën 12:58 Të tjera , Kavajë

Mjete per lavazh

13 Nën 20:39 Të tjera , Kavajë

Vaj ulliri

500 LEK

29 Tet 21:20 Të tjera , Kavajë

Teleskop jcb

10 500 EUR

25 Tet 12:55 Të tjera , Kavajë

Metal detector

180 EUR

14 Tet 11:31 Të tjera , Kavajë

Shitet Ullishte

11 Tet 23:03 Të tjera , Kavajë

Ekpresa te perdorir

500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione