Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Në shitje (Shitet, Shes) në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Sht 15:26
Linku:
Të tjera , Vlorë

Karroce per invalid

15 000 LEK


Sot 15:18 Të tjera , Vlorë

fgfdgfdgdfg

Online
Sot 15:07 Të tjera , Vlorë

gfhfghfgh

Online
Sot 15:07 Të tjera , Vlorë

sdfsdfsfd

Online
Sot 09:40 Të tjera , Vlorë

Lavastoviglie

150 LEK Çmimi me zbritje

Sot 07:32 Të tjera , Vlorë

Dhoma plazhi

Dje 18:46 Të tjera , Vlorë

Instagram

70 EUR

Dje 11:26 Të tjera , Vlorë

Rafte metalik per markete

50 000 LEK

Dje 11:06 Të tjera , Vlorë

Bombul oksigjeni e vogel

100 LEK

01 Tet 19:01 Të tjera , Vlorë

Shes portbebe per bebin tuja

1 500 LEK Çmimi me zbritje

30 Sht 19:18 Të tjera , Vlorë

1 qebap + 2 mulli (+1 mulli ekspres)

150 000 LEK

28 Sht 22:51 Të tjera , Vlorë

Skuter

900 LEK

28 Sht 21:33
Linku:
Të tjera , Vlorë

sddssd

10 000 LEK

Online
28 Sht 14:38 Të tjera , Vlorë

Shes grure dhe elb me shumice

3 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
28 Sht 14:10 Të tjera , Vlorë

Biciklet ne gjendie te re

100 EUR Çmimi me zbritje

28 Sht 10:16 Të tjera , Vlorë

Paisje fastfoofi

1 LEK

28 Sht 01:30 Të tjera , Vlorë

ford fokus

1 550 EUR

27 Sht 14:51 Të tjera , Vlorë

Shiten Lepuj

15 LEK

26 Sht 20:50 Të tjera , Vlorë

Tostjer me gaz

1 500 LEK

26 Sht 19:34 Të tjera , Vlorë

Prese betoni

3 500 EUR

26 Sht 15:26
Linku:
Të tjera , Vlorë

Karroce per invalid

15 000 LEK

26 Sht 13:52 Të tjera , Vlorë

Cisterne Nafte & Uji 30 Ton

3 000 EUR Çmimi me zbritje

26 Sht 09:34 Të tjera , Vlorë

Limon

200 EUR

25 Sht 21:30
Linku:
Të tjera , Vlorë

Fsasdfsdfsdf

10 000 LEK

Online
25 Sht 10:30 Të tjera , Vlorë

Shiten 4 poltrona ne super gjendje

1 000 EUR

24 Sht 21:28 Të tjera , Vlorë

shitet shufra ari.

36 000 EUR

24 Sht 16:55 Të tjera , Vlorë

Shiten dhi vendi

24 Sht 15:11 Të tjera , Vlorë

Frigorifer Issa

1 500 EUR

23 Sht 12:03 Të tjera , Vlorë

Koshere me blete ne shitje

23 Sht 10:50 Të tjera , Vlorë

Shitet Mobilje Atazher per zyre.

15 000 LEK Çmimi me zbritje

22 Sht 21:47 Të tjera , Vlorë

Skuter elektronik

65 000 LEK

22 Sht 17:06 Të tjera , Vlorë

topa orginal

3 000 LEK

21 Sht 13:59 Të tjera , Vlorë

Biciklete

500 LEK

20 Sht 10:30 Të tjera , Vlorë

Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)

1 LEK

20 Sht 10:21 Të tjera , Vlorë

Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)

1 LEK

19 Sht 13:06 Të tjera , Vlorë

Furre për restorante

1 000 EUR

19 Sht 13:06 Të tjera , Vlorë

Furre për restorante

1 000 EUR

19 Sht 13:06 Të tjera , Vlorë

Furre për restorante

1 000 EUR

19 Sht 13:06 Të tjera , Vlorë

Furre për restorante

1 000 EUR

19 Sht 13:05 Të tjera , Vlorë

Furrë për restorante

19 Sht 13:05 Të tjera , Vlorë

Furrë për restorante

19 Sht 13:05 Të tjera , Vlorë

Furrë për restorante

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione