Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje të ndryshme sportive dhe pë Aktivitete tjera


Gjej pajisje të ndryshme sportive dhe për aktivitete në natyrë në shitje. Shiko njoftimet për rrip elastike shpine, syze sportive, çanta sportive, gjunjëza, akseosor, kokore biçikletash, thes boksi, dhe shumë pajisje të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje.Dje 16:33 Të tjera  ·  Tiranë

ADIDAS

8 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
Dje 15:51 Të tjera  ·  Elbasan

BERETA 28 city

260 LEK

Online
Dje 15:48 Të tjera  ·  Elbasan

RABENEICK 28

380 EUR

Online
Dje 15:48 Të tjera  ·  Elbasan

TREK 28 carbon

370 EUR

Online
Dje 10:11 Të tjera  ·  Tiranë

NIGHT VISION

217 EUR Çmimi me zbritje

28 Maj 15:18 Të tjera  ·  Elbasan

Kettler 28 city

1 390 EUR

Online
28 Maj 15:18 Të tjera  ·  Elbasan

Biciklete 28 carver e re

360 EUR

Online
28 Maj 11:52 Të tjera  ·  Tiranë

Monopatine Ninebot max g 2 i ri nga Gjermania trotinet

600 LEK Çmimi me zbritje

28 Maj 09:28 Të tjera  ·  Fier

Shiten bileta Itali vs Shqiperi

300 EUR

28 Maj 06:38 Të tjera  ·  Vlorë

Metal detector

120 EUR

27 Maj 16:03 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet valixhe m carpica 7000 leke

70 000 LEK

26 Maj 13:59 Të tjera  ·  Tiranë

Ping pong okazion

17 000 LEK

Online
25 Maj 12:44 Të tjera  ·  Tiranë

ADIDAS

7 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
25 Maj 12:04 Të tjera  ·  Lushnjë

distancier amri gold a25

700 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 18:02 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten 2 Tavolina Ping Pongu

300 LEK

24 Maj 15:09 Të tjera  ·  Tiranë

Italy VS Shqiperi - Bileta Uefa2024

2 000 EUR

24 Maj 12:21 Të tjera  ·  Elbasan

Biciklete elektrike Giant mtb 29

1 350 EUR

Online
23 Maj 05:54 Të tjera  ·  Durrës

Makin grushti Boxer Boks

1 LEK

21 Maj 10:01 Të tjera  ·  Tiranë

PUMA

5 500 LEK Çmimi me zbritje

Online
21 Maj 09:07 Të tjera  ·  Tiranë

Lodata noti

30 EUR

19 Maj 16:31 Të tjera  ·  Elbasan

Pjes per bicikleta elktrike

1 EUR

Online
17 Maj 21:02 Të tjera  ·  Tiranë

Cizme ortopedike okazion

15 000 LEK

Online
17 Maj 13:00 Të tjera  ·  Tiranë

Dron DJI AIR 2

1 LEK

17 Maj 10:32 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Skateboard .

20 EUR

Shitësit të Besuar
17 Maj 10:32 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Scooter

35 EUR

Shitësit të Besuar
17 Maj 10:31 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Scooter .

40 EUR

Shitësit të Besuar
17 Maj 10:31 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Scooter

30 EUR

Shitësit të Besuar
17 Maj 10:31 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Scooter

50 EUR

Shitësit të Besuar
17 Maj 10:31 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Scooter

50 EUR

Shitësit të Besuar
16 Maj 20:03 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten bilardo italiane galando te sjellur nga italia

1 EUR

16 Maj 18:28 Të tjera  ·  Tiranë

Drone DJI AVATA PRO VIEW

1 LEK

16 Maj 03:28 Të tjera  ·  Shkodër

Per femije deri 22 kg

100 LEK

14 Maj 23:10 Të tjera  ·  Përmet

Shitet varke Rafting (Rafting Boat)

13 Maj 10:00 Të tjera  ·  Tiranë

Metal detektor distancier+filter

300 EUR Çmimi me zbritje

10 Maj 08:24 Të tjera  ·  Shkodër

Telekomande DJI RC-N1

9 EUR

Online
10 Maj 08:16 Të tjera  ·  Shkodër

DJI mini 3 pro

1 EUR

Online
10 Maj 07:52 Të tjera  ·  Shkodër

DJI mini 3

9 EUR

Online
09 Maj 19:40 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten bilardo italiane galando te sjellur nga italia

1 EUR

08 Maj 13:14 Të tjera  ·  Durrës

Sharre. 10€ Durrës Tel 0692705730

10 EUR

07 Maj 00:40 Të tjera  ·  Tiranë

Poker Chips në kuti alumini 185 cope

2 000 LEK

05 Maj 12:41 Të tjera  ·  Lezhë

Paintball

2 300 EUR Çmimi me zbritje

04 Maj 17:50 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten syze sporti

2 000 LEK Çmimi me zbritje

04 Maj 16:57 Të tjera  ·  Shkodër

BILARDINO

200 EUR

04 Maj 07:50 Të tjera  ·  Durrës

DRON DJI MAVIC

280 EUR

04 Maj 00:17 Të tjera  ·  Tiranë

Bilardo pothuajse e re

1 700 EUR

03 Maj 20:55 Të tjera  ·  Tiranë

Shqiperi Itali Spanje

1 EUR


Pajisje sportive dhe pajisje për aktivitete të ndryshme në natyrë. Gjej gjithçka që të duhet nga pajisjet sportive të ndryshme në shitje.


Blej pajisje të ndryshme sportive


Gjej pajisje të ndryshme që mund të duhen për aktivitete të ndryshme sportive dhe në natyrë. Shiko njoftimet për rrip elastike shpine, syze sportive, çanta sportive, gjunjëza, aksesor, kokore biçikletash, thes boksi, set golfi, pompa, pjesë për biçikleta, sporte në ujë, argjile dhe shumë pajisje tjera në shitje. Filtro njoftimet apo kërko nëkutinë e kërkimit për pajisjen që të duhet dhe gjej ofertat më të mira.


Shit pajisje të ndryshme sportive dhe aktivitete tjera


Nëse posedoni pajisje të ndryshme rrip elastike shpine, syze sportive, çanta sportive, gjunjëza, akseosor, kokore biçikletash, thes boksi dhe të tjera për sportë dhe aktivitete tjera në natyra, krijo njoftime në MerrJep.al dhe shisni pajisjet që nuk ju duhen në MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione