Blej Pajisje të ndryshme sportive dhe pë Aktivitete tjera

Gjej pajisje të ndryshme sportive dhe për aktivitete në natyrë në shitje. Shiko njoftimet për rrip elastike shpine, syze sportive, çanta sportive, gjunjëza, akseosor, kokore biçikletash, thes boksi, dhe shumë pajisje të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje.

Sot 14:37 ,

Gjunjeza

1 200 LEK

Sot 14:36 ,

Brez Ortopedik

2 500 LEK

Dje 19:18 ,

Bilardo

500 000 LEK

Dje 18:49 ,

Kamping

2 790 LEK

Dje 14:38 ,

Garret 2500 gti

700 EUR

10 Korr 21:11 ,

Elektrik me elektroshok

2 500 LEK

01 Korr 08:53 ,

Valixhe pokeri

50 EUR

Pajisje sportive dhe pajisje për aktivitete të ndryshme në natyrë. Gjej gjithçka që të duhet nga pajisjet sportive të ndryshme në shitje.

Blej pajisje të ndryshme sportive 

Gjej pajisje të ndryshme që mund të duhen për aktivitete të ndryshme sportive dhe në natyrë. Shiko njoftimet për rrip elastike shpine, syze sportive, çanta sportive, gjunjëza, aksesor, kokore biçikletash, thes boksi, set golfi, pompa, pjesë për biçikleta, sporte në ujë, argjile dhe shumë pajisje tjera në shitje. Filtro njoftimet apo kërko nëkutinë e kërkimit për pajisjen që të duhet dhe gjej ofertat më të mira.

 

Shit pajisje të ndryshme sportive dhe aktivitete tjera

Nëse posedoni pajisje të ndryshme rrip elastike shpine, syze sportive, çanta sportive, gjunjëza, akseosor, kokore biçikletash, thes boksi dhe të tjera për  sportë dhe aktivitete tjera në natyra, krijo njoftime në MerrJep.al dhe shisni pajisjet që nuk ju duhen në MerrJep.al


Në fillim