Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Biçikleta | Sprint

Mirage , 55

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj All | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Sprint | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Jan 17:16 Biçikleta , Tiranë

Shes

40 000 LEK

06 Jan 09:42 Biçikleta , Tiranë

Shitet orgjinale 28 inch

200 LEK

03 Dhj 20:41 Biçikleta , Lushnjë

Trup pinarello

1 EUR

18 Nën 11:24 Biçikleta , Tiranë

Shitet biciklete: foldable bike

80 EUR

20 Sht 14:19 Store Biçikleta , Tiranë

Bicikleta te Reja MTB

150 EUR

01 Gush 23:34 Biçikleta , Tiranë

Shitet biciklete sportive !

23 000 LEK

21 Qer 09:42 Biçikleta , Tiranë

Shitet orgjinale 28 inch

300 LEK

17 Qer 08:48 Biçikleta , Tiranë

Biciklete sportive

275 EUR

10 Qer 06:15 Biçikleta , Tiranë

Shitet orgjinale 28 inch

300 LEK

03 Qer 12:16 Biçikleta , Tiranë

Shitet orgjinale 28 inch

300 LEK

24 Maj 10:15 Biçikleta , Tiranë

Shitet orgjinale 28 inch

300 EUR

24 Maj 07:56 Biçikleta , Tiranë

Shitet orgjinale 28 inch

250 EUR

22 Maj 15:55 Biçikleta , Has

shitet bicikell

533 EUR

22 Maj 05:57 Biçikleta , Tiranë

Shitet orgjinale 28 inch

270 EUR Price Reduced

14 Maj 09:07 Biçikleta , Tiranë

Shitet orgjinale 28 inch

300 EUR

09 Pri 22:20 Biçikleta , Tiranë

Biciklet sportive panasonic

18 000 LEK

09 Pri 10:17 Biçikleta , Tiranë

160 lek

160 LEK

07 Pri 17:06 Biçikleta , Tiranë

160 lek

160 LEK

24 Shk 13:42 Biçikleta , Tiranë

Zez

17 Jan 21:32 Biçikleta , Tiranë

Biciklete

12 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | All | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Sprint | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information