Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Biçikleta në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Adly , 1
Cube , 544
Baotian , 1
Sobim , 90
BMX , 353
Connect , 51
Cross , 434
Ducati , 1
Universal , 597
Yamaha , 4
Sprint , 159
Peugeot , 58
TREK , 350
Max , 59
Scott , 387
Triumph , 21
Markë tjetër , 10641

Gjej biçikleta të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për biçikleta për fëmije, aksesorë për biçikleta, bicikleta statike, bicikleta për vajza, bicikleta për djem, biciketa të reja, bicikleta të përdorura, bicikleta të lira, bicikleta sportive, bicikleta me bateri, dhe shumë lloje tjera në shitje.
Sot 19:18 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  VIC  ·  Tiranë

Shitet Qafe Timoni Biciklete 35mm

2 000 LEK

Sot 19:18 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  VG  ·  Tiranë

Shitet Kasete Zinxhiri Biciklete 10 speed 11-36T

3 500 LEK

Sot 19:14 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  YBN  ·  Tiranë

Shitet Zinxhir Biciklete Gold 12 speed

5 000 LEK

Sot 18:18 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Biciklet per deri 7 vjec

50 LEK Çmimi me zbritje

Sot 18:10 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Giant stance 29 2022,fullsupension

1 000 EUR

Sot 18:09 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  27  ·  Tiranë

Okazion GIANT MTB SIZE 27.5 S 2

400 EUR

Sot 17:14 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  27  ·  Fier

Merida one-forte

500 LEK

Sot 16:58 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  27  ·  Tiranë

Shitet biciklet Ridley Helium

75 000 LEK

Sot 16:49 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  B-twin  ·  Tiranë

❌ Biciklete MTB 27.5' ❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 16:43 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Carrera  ·  Shkodër

Biciklete 26 Carrera

130 EUR Çmimi me zbritje

Sot 16:27 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete Cinelli

350 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 16:27 Dyqan Biçikleta  ·  TREK  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete Trek Remedy 9

1 050 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 16:16 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Elbasan

MERIDA 28

380 EUR Çmimi me zbritje

Sot 15:52 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Stevens  ·  Tiranë

�� Okazion ulet CMIMI !!!!! Biciklete city STEVENS.De

27 500 LEK Çmimi me zbritje

Sot 14:59 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Tiranë

Kayza Germany Bosch New

Sot 14:59 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  KTM  ·  Tiranë

KTM Macina Sport

Sot 14:58 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Tiranë

Biciklete Cannondale slate 105

900 EUR

Sot 14:55 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Riese Muller

Sot 14:55 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  B-twin  ·  Fier

B-TWIN ROCKRIDER 520 XL 27.5'

28 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 14:45 Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Cube Stereo Hybrid 120 Pro 2022

Sot 13:51 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Atala  ·  Kavajë

Biciklete ELEKTRIKE MTB Italiane

850 EUR

Sot 13:00 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  26  ·  Elbasan

Biciklete Fokus 26

350 EUR

Sot 13:00 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Biciklete Haibike 28

360 EUR

Sot 12:36 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet

1 190 EUR

Sot 12:36 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet

890 EUR

Sot 12:36 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Fier

SCOTT 29 shitet 430 MIJ LEK

430 EUR

Sot 12:30 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet 29

950 EUR Çmimi me zbritje

Sot 12:30 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet 28

750 EUR

Sot 12:26 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Fier

MTB 27.5

270 EUR

Sot 12:26 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Fier

CUBE 29

330 EUR

Sot 12:26 Biçikleta  ·  Cross  ·  Crosscycle  ·  Fier

VINER CARBON

500 EUR

Sot 12:26 Biçikleta  ·  Universal  ·  Centurion  ·  Fier

GIANT CARBON

500 EUR Çmimi me zbritje

Sot 12:25 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet 28

650 EUR Çmimi me zbritje

Sot 12:25 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet 28

590 EUR

Sot 12:24 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet e re

1 590 EUR

Sot 12:23 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet 28

690 EUR Çmimi me zbritje

Sot 12:23 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet 28

890 EUR

Sot 12:23 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet 28

600 EUR

Sot 12:23 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet

450 EUR

Sot 12:23 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet 28

500 EUR Çmimi me zbritje

Sot 12:23 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet 28

290 EUR

Sot 12:23 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet

750 EUR

Sot 12:23 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet 28

790 EUR

Sot 12:23 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet 28

650 EUR

Sot 12:23 Biçikleta  ·  Scott  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scott 27.5 cmimi i diskutueshem

23 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 12:23 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  26  ·  Tiranë

Biciklete 26 Kona

200 LEK

Sot 11:55 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  26  ·  Tiranë

Shitet Bicikleta origjinale trup alumini

10 000 LEK


Jeni duke kërkuar për biçikleta të reja apo të përdorura? Kjo është kategoria e duhur për ju, gjej bicikleta nga më të ndryshmet nga markat më të njohura. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej ofertën ideale për biçikleta në shitje.


Blej Biçikleta të ndryshme në MerrJep.al


Eksploro gamën tonë të gjërë të njoftimeve për biçikleta në shitje. Shiko njoftimet për biçikleta të markave të ndryshme si Cube, Sobim, BMX, Cross, Universal, Sprint, Scott, dhe shumë të tjera. Gjej bicikleta për fëmije, bicikleta për vajza, bicikleta për djem, bicikleta statike, bicikleta për ushtrime, bicikleta me bateri, bicikleta elektrike, bicikleta sportive, bicikleta gjermane, bicikleta shimano, bicikleta me qera, goma për bicikleta, aksesorë për bicikleta dhe shumë të tjera në shitje. Gjej biçikletën që ju përshtatet më shumë me çmimet më të arsyeshme në MerrJep.al.Shit Biçikleta në MerrJep.al


Nëse posedoni biçikleta të ndryshme të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe leht duke plotësuar formularin me informatat e biçikletës që shisni dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione