Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Aksesorë dhe Orë Të gjitha në Berat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Aksesorë dhe Orë,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Mar 12:41 Për meshkuj , Berat

Ore paterson

5 000 LEK

23 Dhj 21:00 Për meshkuj , Berat

Wallet

2 000 LEK Çmimi me zbritje

22 Dhj 16:49 Për meshkuj , Berat

Ore prima

50 EUR

14 Dhj 20:27 Për femra , Berat

Lancome tresor

65 EUR

16 Nën 21:32 Për meshkuj , Berat

Omega constelation

1 100 EUR

06 Tet 22:44 Unisex , Berat

Medalion versace flori 14k

1 LEK

25 Sht 14:28 Për meshkuj , Berat

Shitet ore e Zvicres

100 LEK

07 Sht 22:35 Për meshkuj , Berat

Super tbukra

100 EUR

05 Sht 23:53 Unisex , Berat

wallet

1 EUR

09 Korr 13:30 Për meshkuj , Berat

SECTOR Expander Watch

60 EUR Çmimi me zbritje

19 Qer 13:49 Për meshkuj , Berat

Kerkoi ore Rolex origjinale

5 000 EUR

26 Maj 15:58 Për meshkuj , Berat

Ore cilsore + Dhurate byrzylyk

1 990 LEK

25 Pri 07:43 Për femra , Berat

Ora super te bukura��! Cilsore!

1 990 LEK

25 Pri 07:40 Për meshkuj , Berat

Syze dielli origjinale per meshkuj ��!

2 990 LEK

25 Pri 07:40 Për meshkuj , Berat

Syze qetsuese me xham 0 ��! Super cisore!

1 499 LEK

06 Pri 07:20 Për meshkuj , Berat

Syze dielli origjinale ��

1 990 LEK

06 Pri 07:06 Për meshkuj , Berat

Ora origjinale si ne foto ��❤️

1 799 LEK

05 Pri 19:45 Për meshkuj , Berat

Syze Cilsore 100% Per meshkuj

1 990 LEK

05 Pri 18:00 Për meshkuj , Berat

Syze qetsuese me xham 0 Si ne foto ��

1 499 LEK

05 Pri 17:16 Për meshkuj , Berat

Ore origjinale ne ofertee + dhurate byrzlyk

2 499 LEK

05 Pri 17:07 Për meshkuj , Berat

Syze cilsore 100% Per meshkuj

1 990 LEK

05 Mar 10:59 Për meshkuj , Berat

Ore

100 EUR

17 Shk 09:11 Për meshkuj , Berat

Okazion

25 EUR

20 Jan 16:34 Unisex , Berat

Super or

50 EUR

12 Nën 10:11 Dyqani Për meshkuj , Berat

саат

1 EUR

04 Sht 15:14 Për meshkuj , Berat

Cartier santos

1 500 EUR

13 Gush 17:20 Për meshkuj , Berat

Citizen Automatic Watch

200 EUR

05 Gush 11:28 Unisex , Berat

Smart Watch T68 Pro

3 000 LEK

07 Korr 13:07 Për meshkuj , Berat

me porosi

24 Qer 15:37 Unisex , Berat

Rolex

15 000 EUR

21 Qer 23:31 Për meshkuj , Berat

Shitet

600 EUR

03 Maj 10:38 Për meshkuj , Berat

Zinxhir Rolex

500 EUR

12 Pri 18:53 Unisex , Berat

Orë Maurice Lacroix

300 EUR

26 Mar 22:57 Unisex , Berat

Shitet varse serma versace 26.1 gr

80 LEK

28 Jan 19:08 Për meshkuj , Berat

Ore breitiling 1884

3 300 EUR

14 Dhj 14:46 Për meshkuj , Berat

Syze Bolon

65 EUR

02 Sht 16:40 Unisex , Berat

Punime te vecanta artizanale

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Aksesorë dhe Orë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione