Skrapar

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Skrapar,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Skrapar ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Shk 01:47 ,

shitet

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Shk 20:32 ,

Shitet golf 4

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 16:32 ,

De Vilbiss

700 EUR

29 Jan 09:08 ,

c5 i 2004 3000 benzin gaz

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 09:08 ,

Citroen C5 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 20:42 ,

Ford Focus dizel

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 22:55 ,

Apartament ne Skrapar

14 000 LEK

Numri i dhomave: 1
21 Jan 16:01 ,

Shitet Reno megane viti 2002

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 16:31 ,

Okazion

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 13:27 ,

Shtepi

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Dhj 20:43 ,

Ford fiesta

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 10:42 ,

Shitet shtepi 2+1

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
28 Nën 20:05 ,

Shtepi

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Nën 19:44 ,

Shtepi

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Nën 00:39 ,

C klas 2007 avangarde

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 20:16 ,

Hyundai

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Nën 18:53 ,

2018-Honda-Accord-EX-4dr-Sedan for sale

15 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Nën 18:15 ,

Mercedes ML 320 BLUETEC

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 10:47 ,

Kamjon

4 999 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Tet 19:30 ,

Grande Punto

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Tet 10:48 ,

shes 100 dele

1 111 LEK

08 Tet 03:28 ,

Local ne shitje

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Tet 19:26 ,

OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1

19 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Tet 14:50 ,

Apartament ne Skrapar

19 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Skrapar juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione