Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi dhe familje Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:33 Makina dhe Vegla , Lushnjë

~~OKAZION HUSQVRANA @@

240 EUR

Sot 13:32 Makina dhe Vegla , Lushnjë

STANLEY PROFESSIONAL

175 EUR Çmimi me zbritje

Dje 18:25 Makina dhe Vegla , Lushnjë

MATRAPIK DEWALT ORIGJINAL 100%%

170 EUR

Dje 18:25 Makina dhe Vegla , Lushnjë

OKAZION TRAPAN 1050 WAT EINHELL

170 EUR

Dje 18:24 Makina dhe Vegla , Lushnjë

METABO !!!SET PROFESSIONAL BRUSHLES

250 EUR

Dje 18:23 Makina dhe Vegla , Lushnjë

PRERESE PLLAKASH SIGMA !!!75cm

199 EUR

Dje 18:22 Makina dhe Vegla , Lushnjë

☆☆☆SUPER TRAPAN ORIGJINAL☆☆☆

160 EUR

Dje 18:21 Makina dhe Vegla , Lushnjë

$$€SET MAKITA ORIGJINAL

299 EUR

Dje 18:20 Makina dhe Vegla , Lushnjë

MATRAPIK DEWALT ORIGJINAL 100%%

170 EUR

Dje 18:19 Makina dhe Vegla , Lushnjë

MATRAPIK 1700 WAT ORIGJINAL

299 EUR

Dje 18:18 Makina dhe Vegla , Lushnjë

LAZER DEWALT PROFFESIONAL

135 EUR

Dje 18:17 Makina dhe Vegla , Lushnjë

☆☆☆DEWALT PROFESSIONAL☆☆☆

129 EUR

Dje 18:16 Makina dhe Vegla , Lushnjë

MATRAPIK PROFESSIONAL 1250WAT

230 EUR

Dje 18:15 Makina dhe Vegla , Lushnjë

OKAZION TRAPAN METABO ORIGJINAL 100%

149 EUR

Dje 18:10 Makina dhe Vegla , Lushnjë

TRAPAN BOSCH ORIGJINAL

99 EUR

Dje 18:09 Makina dhe Vegla , Lushnjë

SET DEWALT PROFESSIONAL

280 EUR

Dje 18:08 Makina dhe Vegla , Lushnjë

OKAZION !!!SET METABO ORIGJINAL 100%

249 EUR

Dje 18:07 Makina dhe Vegla , Lushnjë

OKAZION !!!SET MAKITA ORIGJINAL100%

399 EUR

Dje 18:06 Makina dhe Vegla , Lushnjë

MATRAPIK DEWALT ORIGJINAL 100%%

230 EUR

Dje 18:05 Makina dhe Vegla , Lushnjë

DEWALT PROFFESIONAL !!!

135 EUR

Dje 18:04 Makina dhe Vegla , Lushnjë

☆☆☆LAZER PROFESSIONAL☆☆☆

260 EUR

Dje 18:03 Makina dhe Vegla , Lushnjë

Set makita professional �� %

799 EUR

Dje 17:58 Makina dhe Vegla , Lushnjë

OKAZION MATRAPIK DEWALT ORIGJJNAL 100%$$

249 EUR

Dje 17:57 Makina dhe Vegla , Lushnjë

Share professionale Einhell me bateri

180 EUR

Dje 17:56 Makina dhe Vegla , Lushnjë

$$OKAZION SET BOSCH PROFESSIONAL

259 EUR

Dje 17:54 Makina dhe Vegla , Lushnjë

☆★☆FREZE PER MURET ORIGJINALE

249 EUR

Dje 17:53 Makina dhe Vegla , Lushnjë

MATRAPIK HILTI ORIGJINAL 100%%1700WAT

480 EUR

Dje 17:51 Makina dhe Vegla , Lushnjë

LAZER FLEX PROFESSIONAL

149 EUR

Dje 17:49 Makina dhe Vegla , Lushnjë

$$$HILTI %HILTI---HILTI

199 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:48 Makina dhe Vegla , Lushnjë

☆☆☆STANLEY PROFESSIONAL☆☆☆

99 EUR

Dje 17:40 Makina dhe Vegla , Lushnjë

SET MAKITA ORIGJINAL

199 EUR

Dje 17:38 Makina dhe Vegla , Lushnjë

€$$SET EINHELL %$$

249 EUR

Dje 17:37 Makina dhe Vegla , Lushnjë

MATRAPIK PROFESIONAL DEWALT

249 EUR

Dje 17:36 Makina dhe Vegla , Lushnjë

Matrapik professional wurth me bateri

250 EUR

Dje 17:34 Makina dhe Vegla , Lushnjë

TRAPAN MAKITA PROFESSIONAL

130 EUR

Dje 17:33 Makina dhe Vegla , Lushnjë

SET PROFESSIONAL STANLEY

199 EUR

Dje 13:19 Makina dhe Vegla , Lushnjë

Makineri mermeri

15 EUR

27 Sht 01:37 Materiale për ndërtim , Lushnjë

Shitet

450 LEK

25 Sht 11:27 Për fëmijë Lodra , Lushnjë

Lodra te reja

1 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione