Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi dhe familje Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Gjirokastër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Gjirokastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Gjirokastër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Sht 15:02 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Gjirokastër

Sallon 3+2+1+1

19 999 LEK

18 Gush 16:06 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të tjera , Gjirokastër

sobe me pelet

350 EUR

28 Korr 13:13 Makina dhe Vegla , Gjirokastër

Shitet Torno

250 000 LEK

21 Korr 01:57 Makina dhe Vegla , Gjirokastër

MAKINA PER PATINIME DHE BOJA

1 EUR

05 Korr 11:28 Makina dhe Vegla , Gjirokastër

Prese për mobileri

500 EUR

05 Korr 11:28 Makina dhe Vegla , Gjirokastër

Share seganastro

150 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Maj 14:56 Materiale për ndërtim , Gjirokastër

Paisje elektrike

15 Mar 18:27 Makina dhe Vegla , Gjirokastër

Bratrice per furre pasticeri

1 EUR

10 Mar 00:49 Makina dhe Vegla , Gjirokastër

Traktor Antonio Carraro

27 000 EUR

14 Jan 10:48 Makina dhe Vegla , Gjirokastër

Shiten makineri per fasoneri

22 Dhj 19:45 Makina dhe Vegla , Gjirokastër

Gjenerator 75 kva Okazion

3 500 000 LEK

19 Tet 17:14 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Gjirokastër

OKAZION

100 EUR

Gjendje: I ri
31 Gush 14:31 Makina dhe Vegla , Gjirokastër

Prese hidraulike

5 000 EUR

20 Gush 15:33 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Gjirokastër

Mobilje

15 000 LEK

30 Maj 12:01 Për fëmijë Lodra , Gjirokastër

Kend lojrash

23 Maj 13:57 Makina dhe Vegla , Gjirokastër

Makinet pijesh me xhetona

700 EUR

10 Maj 20:00 Për fëmijë Lodra , Gjirokastër

Lodra parku per femije

2 000 EUR

10 Maj 01:25 Për fëmijë Lodra , Gjirokastër

lodra per femij

2 000 EUR

10 Maj 01:24 Për fëmijë Lodra , Gjirokastër

lodra per femij

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Gjirokastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione